1 2 3 4 5 6 7 8

İspanyol Yapımı Fılmler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Başarılı bulduğum filmlerdir.Geneli gri tonlarının kullanıldığı görüntüler ile gizemli ve ters köşe yapan filmlerdir.

  Devamı birazdan..

   
 2.  
  (Bkz: İspanya yapımı filmler)
 3. Yönlendirme için teşekkürler.

  Son yıllarda Hollywood filmlerinden daha çok dikkat çekmiştir.Gerilim filmlerinden özellikle Görünmeyen Misafir oldukça izlenme payına sahiptir.

   
 4. Arjantin filmleri de dahilse çok severim.

  Nedense Arjantin'in insanları çok yakın geliyor.

   
 5. Ispanyol filmleri denilince ilk aklıma çok başarılı bulduğum yönetmen Pedro Almodovar gelir.Katkısi çok fazladır.kendine has tarzı ile konuşturuyor.

   
 6. Içimdeki Deniz Filmi..

  Basarili oyuncu Javier Bardemin oynadığı filmdir.Gerçek hayattan sinemaya yansıtılan filmdir.Kaza sonucu 30 yıl deniz manzaralı evde yatağa bağlı kalan adımı konu ediyor.Oldukça etkileyici film.

   
 7. ilk aklıma gelenin gözlerindeki sır olduğu filmdir

  arjantin ortaklığıyla tabi

   
 8. 2011 yılı yapımı La Cara Oculta/Gizli Oda filmi.Bizde de Özcan Denizin rol aldığı Öteki Taraf filmi olarak yapımı vardır.

   
 9. Penelope Cruz kadın sinema sanatçısını izlemeyi sevdiğim filmler.Ayni zamanda basarili oyuncu eşi Javier Bardemin ile Vanilya Sky vb filmlerde rol almıştır.Yönetmen Pedro Almadovarın tercih ettiği oyunculardandır.

   
 10. Konuş Onunla filmi en ilginç filmlerdendir. Başarılı yönetmen pedro almodovar'ın elinden çıkmıştır. Senaryosuda ona aittir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.