1 2 3 4 5 6 7 8

Hiç ama hiçbir Türkten çocuk yapmayı düşünmüyorum

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Gonca Vuslaterinin açıklamasıymış. Buyursun hanımefendi nerede, kimden isterse ondan doğursun.Kendisini abd de küçük bir kasabada büyüyen kız çocuğu gibi görüyormuş. başka vatandaşlığa geçmek istiyorum demiyor da, Türkten çocuk istemiyorum diyor.

  Aman Türkler de sana bayılıyordu!

   
 2. akıl tutulmasının tanımı ve örneklemi konusunda literatüre girebilecek /girmesi gereken açıklama.

  senin mevcudiyetin ve daha güzeli onun yokluğu bu milletin umrunda olmaz.ne mutlu türk'üm diyene diyemeyen bir kadından da çocuk sahibi olmak istemez zaten hiçbir erkek.. bizimle diyilsııın.

   
 3. Magazin programlarında adının geçmemesi!, bu açıklamayı yaptırmış olabilir."Hiç ama hiçbir" diyerek iyice de vurgulamıştır. Kararı kesin.

   
 4. kimden istersen ondan çocuk yapmakta özgürsün dediğim oyuncunun sözleri. türk olmaktan ve türklerden hoşlanmıyorsan, bu ülkenin ekmeğini yemek yerine git hangi ülkede yaşamak istiyorsan, orada yaşa ve çocuğunu da orada kimden yaparsan yap dedirten, sadece magazinde gündem oluşturmak için yapılma olasılığı yüksek olan söylem.

   
 5. hayatımda gördüğüm en erkçı kelimedir. bu kültürde yada şu dine mensup birinden dese anlardım da türkten çocuk yapmama idolünü inşallah gerçekleştirir kendisi. zira görmek isterim müthiş planının sonuçlarını

   
 6. istese de yapmam diye yanıt vermek istediğim söylem.

   
 7. Zaten Türklük şuuruna sahip hiç bir insan evladının da kendisinden çocuk sahibi olmak istemeyeceği kişinin beyanı.

   
 8. türk erkeklerini yasa sokan, acılara gark eden şok haberdir. milletcek hala girdiğimiz şokun etkisindeyiz. yabancı erkeklerin ilgisini çekmek, ben buradayım demek için yapılmış bir beyandır zannımca.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam