1 2 3 4 5 6 7 8

haluk bilginer

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. girdiği her rolün hakkını veren tiyatrocu

   
  (Bkz: Tatlı hayat)
 2. Bir zamanlar trt'de gülşen abi adında dizi yapmış oyuncu. Bir de bu abimizin sweet dreams'i çok hoş bir şekilde söylemişliği vardır.

   
 3. adı söylenince yetenekleriyle birlikte "ses tonu" akla gelen oyuncu, reklam ve sislendirmelerde mumla aranan ses tonuna sahip, müthiş yetenekli, komedyen, karizmatik insan..

   
 4. an itibariyle tv8'de komedi Türkiye programında jüri üyeliğini izlediğimiz usta.çetin Tekindor, haluk Bilginer, fikret Kuşkan...bu insanlara oyuncu demek biraz az kalıyor sanki düsündüren sanatçıdır ayrıca.

   
 5. sözün bittiği yer diyerek doğuda ve güneydoğuda ölen gençlerin listesini yayınlamış kişidir. Lakin Kendisine acıları yarıştırmamak gerektiğinin hatırlatılması gerektiği inancındayım. kendisinin bu paylaşımı şehit ailelerini yaralamıştır. talihsizdir.

   
 6. bir filminin basın toplantısında yabancı basının önünde ingiliz aksanı ile şakır şakır ingilizce konuşan usta oyuncu. ağızları açık bırakır derecede güzel konuşmaktadır.

   
 7. sanatçı sıfatını gerçekten hakeden usta tiyatrocu. kendisiyle ilgili yazılabilecek o kadar şey varken hangisinden başlayacağıma karar verememiş olmanın utancıyla tırnaklarımı yiyorum şu an.

  hakkında olumlu şeyler yazarken bile dikkat etmek lazım. öyle değerli bir insan ki ne desek az..

   
 8. ezel dizisinde göstermiş olduğu güzel performansı ile hayran olduğum oyuncu.

   
 9. 2001 yılında yayınlanan tatlı hayat dizisi oyuncusudur..

   
  (Bkz: Tatlı hayat)
 10. Yabancı film ya da animasyonlarda sesini hemen tanıdıgım, karizmatik ve babacan oyuncu. Severiz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.