1 2 3 4 5 6 7 8

hakim ziyech

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1993 hollanda doğumlu faslı hücum oyuncusudur. twentede forma giymektedir. fenerbahcenin transfer listesinde adı geçtiği söyleniyor.bir çok kişi tarafından beğenilen bir oyuncu, teknik ve frikikler anlamında 10 numara olabilecek potansiyelde biri.gelmesi fenerbahceye fayda getirecektir.

   
 2. fenerbahce ile anlaştığı ve kulüplerin de anlaşması durumunda transferinin gerçekleşeceği söylenen faslı oyuncu.eğer transfer edilirse ciddi anlamda önemli bir iş başarmış olacak fenerbahce.

   
 3. Bonservisi için 8 milyon Euro istendiği ve bu sebeple transferi ikinci plana atıldığı söylenen oyuncu.

  Çok faydalı olacaktır ve bence mutlaka transferi yapılmalı fiyatı ne olursa olsun.

   
 4. konyasporla oynanan hazırlık maçından sonra fenerbahce atkısı olan taraftarla birlikte poz vererek fotoğraf çektiren faslı oyuncu.

   
 5. son günlerde adı sık sık transfer listesinde geçen ve Fenerbahçeli taraftarların takımda görmeyi çok istedikleri futbolcu.

   
 6. dün akşam hollanda liginde oynadığı ve 2 gol atarak yıldızlaştığı mücadeleden sonra kulübüne ve taraftarlarına teşekkür mesajı yayınlayarak twenteye veda eden faslı oyuncu.

   
  (Bkz: Gelsin kesin iş yapar)
 7. transferi yılan hikayesine dönen, bir ajaxla anlaştı bir fenerbahceye geliyor haberleri yapılan oyuncu. bize bırakacaklarını sanmıyorum. muhtemelen ajax alacaktır. ama keşke gelse, ligi sallar bu arkadaş.

   
 8. ajaxla 5 yıllık sözleşme imzalayan faslı oyuncu. yılan hikayesi de bitmiş oldu çok şükür.

   
 9. yarın transfer edelim deseler aykut kocamanın almayacağı oyuncu.

   
 10. hafta sonu ajaxın psv ye 3-0 yenilerek şampiyonluğu kaybetmesinden sonra ajax takımının taraftarlarınca saldırıya uğrayan ajax futbolcusu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.