1 2 3 4 5 6 7 8

Güvenlik zaafiyeti olduğunu düşünmüyorum

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 100'e yakın ölüm 200'e yakın yaralı olan ankaranın merkezinde ve Bütün devlet kurumlarının bulunduğu yerde, yapılan terör saldırısı sonrasında kameralar karşısına geçen iç işleri bakanının olağandışı savunması.

   
 2. O zaman sen mi organize ettin dayı şeklinde yanıt veresimin geldiği cümle

   
 3. akla ziyan açıklamadır...

   
 4. başlığı açana derim ki boston maratonu bombalı saldırısı diye bir araştırsın bakalım.koskoca dediğimiz Amerika bile "cia" denilen her yerde eli olan bir istihbarat örgütü olmasına rağmen bu saldırıyı engelleyememiştir.bu zafiyet falan değildir.açıklamada mitingin sıhhiye de yapılacağı ve bombanın patladığı o bölgenin kontrolsüz bir toplanma alanı olduğu ve polis kontrol noktasının ileride olduğu söylenmiştir.bu tür eylemler böyle bölgelerde yapılıyor ne yazık ki.yine suruçtaki patlamada oradaki hdp liler polisi içeri sokmamışlardır ve güvenliği kendilerini sağlayacağını söylemişlerdir.kontrol olmayınca da bombacı elini kolunu sallayarak girmiştir.ayrıca ankara mitinginden dolayı ankara polisi teyakkuzdaydı ve mitingin yapılacağı sıhhiyede her türlü önlem alınmıştı diyor yetkililer.

   
 5. Teşekkürler denilip emekli edilmesi gereken insan demeci.

   
 6. mit nedir o vakit emmi ne işe yarar fidanlar kırılırken senin fidanın deyesim var suratına

   
 7. ülkenin başkenti kana bulanmış ve burada hala yok cia, yok boston diyenler var.

  yahu başkentte, türkiye tarihinde ilk kez bu denli büyük bir kanlı saldırı var, bunda da eleştirmeyeceksek içişlerini, hükümeti, istihbaratı ne yapacağız yani öveceğiz mi???

  yetti bu yandaşlık, ne olsa aman eleştirmeyelim suçsuzlar, aman kılıçdaroğlu suçlu, Demirtaş suçlu, bahçeli suçlu ama yönetenler suçsuz!

  tanım olarak rezil bir şekilde kurulan cümledir, hele bu cümle kurulurken o kadar ölü varken yandan kıs kıs gülen adalet bakanı için de laf bile bulamıyorum.

   
 8. "zaafiyet teörisi" adlı bilimsel çalışmama ile nodele aday olacaklarını düşündüğüm tüzel kişi açıklaması.

   
 9. Şaşırtıcı ve tepki çeken açıklamadır.

   
 10. zaten düşünmemekten bu hale geldik.dedirten talihsiz açıklama..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam