1 2 3 4 5 6 7 8

güncel olaylar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. maalesef daha sözlüğümüzün yeni olmasından mı kaynaklı bilmiyorum ama sözlükte yer verilip üzerinde yorumlar yapılamayan olaylardır. akşam cnn türkte şirin payzının programında bir kadın(?) vardı Sevda türküsev ekşi sözlükten takip ettim konuyla ilgili sayfalarca entry girildi 300'ü geçti, aynı anda programı izleyip netten da konuyu takip ettim ve memurlar sözlüğün güncele çok uzak olduğunu farkettim. twitter ve diğer sözlükler bu saçma kadınla yıkılırken, memurlar sözlükte tek kelime bile yazılmamış hakkında. güncelden bu kadar uzak oLUNURSA KISIR BİR DÖNGÜ İÇİNDE BİR KAÇ SAYFAYI GEÇMEYEN BAŞLIKLARLA ÇOK TA İLGİ ÇEKMEZ VE İNANIN KİMSE TARAFINDANDA OKUNMAZ BİZ BİZE ÇALAR BİZBİZE OYNARIZ.

   
 2. aynen katılıyorum, güncel olayları sanırım daha çok ancak maç bazında takip edebiliyoruz..Sözlüğümüzün ciddi ve önemli eksiği bu bence.. Tabi yazar sayısının az olmasından da kaynaklanıyor.. ekşide binlerce yazar var, haliyle bir anda sayfa dolusu entry girilebiliyor konuya..

   
  (Bkz: Sözlük)
 3. TABİKİ EKŞİ SÖZLÜKLE KIYASLAMAK HAKSIZLIK OLUR,ekşi sözlükleti gibi sayfalarca entry girilmesini beklemiyorum ama orada yüzlerce girilirken burada iki üç tane bile girilmemesi, konuyla alakalı başlık açılmaması da garip gerçekten, çalıştığım kurum da gündüz diğerlerine giremediğim için memurlarda yazıyorum akşamları diğer sözlükleri tercih etme sebebim burada yazacak güncel başlık olmaması veya açılınca rağbet görmemesi, açılan konuların artık sadece tanım yapılabilecek konular olması sözlüğün önünü tıkıyor yorum yapılabilecek konularda olması gerekiyor sanırım yazarların artık bu yönde başlık açması ve açılan başlıklara ilgi göstermesi gerekiyor.

   
 4. sözlüğün bir an önce sadece tanım yapılabilen başlıklardan kurtulup tanım ve yorum yapılabilen başlıklara ihtiyacı var.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.