1 2 3 4 5 6 7 8

görgüsüzlüğün kitabını yazanlar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. maddi açıdan belli bir seviyeye ulaşmış ve parası sayesinde yaptığı her şeyin geçerli bir sebebi olduğunu düşünen insanlar grubunu anlatan benzetme. buna en iyi örnek demet akalın gösterilebilir.

   
  (Bkz: demet akalın)(Bkz: görgüsüz)
 2. en pahalı arabalarla kara trafiğinde dolanırken aracın iki direksiyonu olsa iki şöför tutabilecek kapasiteyi hava deniz yollarında gösteremeyeceklerini bi şekilde öğrenebilen, en en denizin dibindeki yalılarda altın varaklara bulanmış ışıl ışıl zevksizlik abideliğiyle yaşamayı marifet bilen, etiketleri dışarı çevirmeyi gönülden dileyip koca logolu giysilerle dolanan, çiğ köfteye viskiyi katık edip, kilolarca ıstakoz beluga havyarı trüf gibi ucube(!) siparişleri çalışanlarına veren, kendileri kebap lahmacunla beslenmeyi tercih eden eş çokluğunu kendilerine hak gören sevgi nedir bilmeyen yazarlardır

   
 3.  
  (Bkz: ali ağaoğlu)
 4.  
  (Bkz: asgari ücretle çalışıp ıphone5 kullanmak)(Bkz: Kıroyum ama para bende)(Bkz: iş yerinde sürekli telefonla uğraşan personel)(Bkz: müdürün aldığı maaşı yetmeyişini asgari ücretliye şikayet etmesi)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.