Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

football manager 2015

paylaş araştır

1. Sports Interactive tarafından geliştirilen menajerlik oyununun son sürümü. her yıl üstüne katarak bir yenisi çıkar. futbola meraklı her erkeğin başucu tacı.. zira ülkede herkes fatih terim, herkes taktik ustası. yıldızı henüz parlamamış bazı genç yetenekleri öncesinden tahmin edebilmesi ile ünlüdür. adamlarda nasıl bir datebase varsa artık.

2. football manager serisinin halihazırdaki son versiyonu. martin odegaard, sürümün en ''wonderkid'' oyuncusudur.

3. 2014 versiyonu ile güney amerikaya kamp kurduğum ve getirdiğim genç oyuncuların 3-4 yıl içinde bonservislerini 12-13 milyon eurolara çekip şampiyonlar ligini kazandığım oyundur.

Yönettiğim takım : Fenerbahce

Kadro : Rulli - G.Gönül - Dias - Alvarez Balanta - Caner - Gaston Gil Romero - Jonathan dos Santos - Rodrigo Gomez - Salih Ucan - Mervan Celik - Gabriel Barbosa

yedek kadroda Gökhan Töre,Oğuzhan Özyakup,Mehmet Topal,Bekir,Erkan Zengin,Jelavic,Stoch,Sinan Bolat gibi oyuncular mevcut.

4. ısrarlara dayanamayıp en sonunda benim de oynayanlara dahil olduğum oyun.

şu an Galatasaray'ın başındayım, ligte 10 maç oldu ayıptır söylemesi henüz kaybetmedim.

şl'de ise 4 maçın yalnızca birini kazanabildim ki o da celtic'e karşı, yani epey fark var dışarıyla içeri arasında.

transfer yapmadım, zaten kadro yeterince şişkindi bir de yabancı sınırlaması olunca kimseyi almadım.

taktik olarak, 4-4-1-1'i kullanıyorum, sağda hamit solda ise olcan fırtına gibi maşallah, burak da epey iyi golcü.

son olarak telles küstü, trip atıp oynatmıon beni gidecem diye ağlıyor, ikna ettim bekle dedim bakalım neler olacak.

haa bir de şaka maka İsmail kartal'la kankiyiz, sürekli birbirimizi övüyoruz.

5. Fenerbahce nin dün gece transferi açıklanan josef de souza dias ın acaba benim fm de fenerbahceye (defans) olarak aldığım oyuncu mu diye merak ettirten oyun.

eğer öyleyse defans olarak son derece başarılı ve sezonda 6-7 golü rahat bulur.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.