Advertisement
1 2 3 4 5 6 7 8

florür

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Almanların Yahudiler üzerinde yaptıkları deneylerle etkileri ortaya konulan zehir.

  Günümüzde en çok kullanıldığı yer diş macunları. Az oranda florürün diş çürüklerine iyi geldiğinin tespit edilmesinden itibaren, bilinçsizce her oranda vücudumuza aldığımız bir zehir bu.

  En büyük etkisini zeka geriliği, dikkat toplamada eksiklik, uyuşukluk, miskinlik olarak gösteren bu zehir vücutta birikme özelliği gösteriyor ve dozu arttıkça etkisi de o oranda artıyor.

  Memleketteki zeka düzeyini buna bağlamak ne kadar doğru bilinmez ama bilinçli bir silah olarak kullanıldığına şüphe yok.

   
 2. diş macunlarında belirli bir miktarın üzerinde alınması, tiroit hormonunda azalmaya yol açabildiğinden; doktorum tarafından yasaklanan diş macunu içeriğidir.

  fda'nın tavsiye ettiği günlük florür alımı erkekler için 4, kadınlar için ise 3 mg. fakat biz zaten bu miktara yakın florürü, içme suyundan, çaydan, balık, sakatatlar ve daha birçok gıda maddesinden temin etmekteyiz. fazlasını almak zararlı. dolayısıyla uzmanlar, özellikle küçük çocuklarda dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyarırken; " florür kemiklerde biriktiğinde, 'skeletal florozis' adı verilen romatizma benzeri bir rahatsızlık ortaya çıkıyor. erişkinlerde florürün kemikte birikimi % 10 civarındayken çocuklarda % 50'ye çıkabiliyor." diyorlar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.