1 2 3 4 5 6 7 8

fırat çakıroğlu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ege üniversitesinde pkklılar tarafından şehit edilmiş genç.

   
 2. Ülkenin içler acısı durumunu gözler önüne seren olayın kurbanı. Ege üniversitesin de teröristler tarafından öldürülmüş gencecik biri. Terörü dağlarda aramaya gerek yok çözüm süreci zırvalığı ile terör kentlerde, üniversitelerde, heryerde! Ne silahtan vazgeçtiler ne kan akıtmaktan ! Televizyonlar göstermese de iş çığrından çıktı her yeri yakıp yıkan insanların malına zarar veren bu sapkınlar yol kesip kimlik kontrolü yapıyor bu arada propaganlarını da yapıp insanları tehdit ediyorlar. Bu mudur övünerek anlatılan çözüm. Bu çözüm filan değil ülkenin çözülmesidir

   
  (Bkz: çözüm süreci)(Bkz: pkk)
 3. haber kanallarında "karşıt görüşteki" öğrencilerin çatışması diye duyuruldu. artık pkk denmiyor, karşıt görüşler deniyor. bu ne demek, pkk bu ülkede maalesef meşrulaşmıştır, bu haberlerden başka bir şey anlaşılmaz. allah fırat çakıroğluna rahmet eylesin.

   
 4. Ülkücü işareti değil zafer işareti yapsaydı daha çok ses getireceğini düşündüğüm genç ölü cenneti ülkemden en son öldürüleni .

   
 5. genç bir fidan, kolay yetişmeyen değer insan

   
  (Bkz: insan)
 6. fotoğraflarına bakamadığım, hiç yolunda öldürülmüş temiz yüzlü insan

   
 7. Teröristlerin dağdan ovaya şehirlere hatta üniversitelere indiği gerçeğini (hoş bizim yıllardır bildiğimiz) insanların yüzüne vuran elim olay. Yıllardır üniversitelerde yasadışı sol fraksiyonların cirit attığı aşikarken af üzerine af çıkarmakla üniversiteleri terör yuvasına getiren ve sonunda bir Ülküdaşımızın daha şehit edilmesiyle son bulan olaylar aslında sonun başlangıcıdır not edin. Her yere üniversite açmayla pkk dhpkc de dahil olmak üzere bütün yasadışı terör örgütlerinin şehirlerimize yerleşmesi kaçınılmaz oldu. Bugüne kadar eylem yüzü görmemiş yerler üniversite öğrencisi görüntüsü altında yerleşen örgüt yandaşlarının cirit atıp eylem yaptıkları yer haline geldi. Geçen yıllarda Kütahya Dumlupınar üniversitesinde yine Ülkücü Hasan Şimşek'in şehit edilmesini yine camiamız biliyor. Fırat Çakıroğlu' da sadece Türkiye'nin bütünlüğünü savunduğu için şehit edildi.

   
 8. secde de kırılan kalem.kevseri bıçak sırtından içen yiğit ülkcü

   
 9. sözlük yazarlar tarafından unutulmuş vatan evladıdır.

   
 10. Üzüntüdür, açıdır, kapandı sanılan ama derine isleen yaradır, evlatır, evlat acısıdır, kardeştir, abidir, öğrencidir, arkadaştır.

  Sözün sükuta bürünmesidir,

  Son olmasını temenni ettiğim ancak ne ilk olan ne de son olacak olandır.

  Üzgün ağlamaklı yüz....

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.