1 2 3 4 5 6 7 8

feyza altun

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Vakti zamanında adliyeye, baby slinge bağladığı bilmem kaç aylık bebeğiyle gelen ve davaya o şekilde giren avukat hanım.

  Hayır biz de Feride hanımı slinge koyup iki aylıkken derse girdik haber falan olmadık.

  Fesatlıktan ölenler eqlesin.

   
 2. pipiden, masallardan, sevişmekten yola çıkarak kadın erkek eşitsizliğini 18 dakikalık video ile anlatan aktivist avukat..

  yanlış yerden giriş yaptığını düşünüyorum. peygamber efendimiz (sav) zamanında eski arap halkı iyice sapıtmış kız çocuklarını diri diri gömmeye başlamışlardı. o zamanlar kadınlara bir eşyaymış gibi davranılır idi. peygamber efendimiz (sav) bu anlayışları tek tek yıkmış kadın ancak yer edinebilmiştir. yani olay o kadar basit değil, türk halkının aç oğlum göster amcana pipini demesi aslında cahillikten başka bir şey değildir. bu türk halkına özgü bir davranıştır ve genelde insanlıktan nasibini almamış tayfa tarafından rağbet görür.

  kadınlar her alanda zaten varlar hatta erkeklerden bile çoklar. muhtarlıktan tutun başbakanlık bile yapan vardı. tansu çiller erkek miydi? hayır. demek ki sadece aile bakanlığı söz konusu değil..

  kadınları, bir güle, mevsime, kelebeğe, yıldızlara, gökkuşağına, güneşe, aya kainatta ne kadar güzellik varsa benzetilir. bir erkek ise ancak öküz veya ayıya benzetilir. kadın şiirdir vesselam.. rahmetli neşet ertaş'ın da dediği gibi kadınlar insan biz erkekler ise insanoğluyuz..

  herkes her işi yapamaz. bir kadın maden ocağında veya inşaatta harç kararken görmek mümkün değildir veya kaynak yaparken, ya da kanalizasyon işlerinde.. dünya herkese adil olsa idi herkes başkan, bakan olmak isterdi. bunu tutup da eşitsizlik deyip allamak pullamak sonra millete sunmak masaldır. adalet istiyorsak ülke de geçim sıkıntısına, insanlar arasında yapılan ayrımcılığa, işsizliğe, eğitime, sağlığa önem vermeliyiz.. erkek tv seyrederken kadın bulaşık yıkıyor, yemek yapıyor, temizlik falan filan diyerek kadını küçümsemek yanlıştır. ben bir erkek olarak kendimden bahsedeyim, yemek yaparım, bulaşık yıkarım, çamaşır da yıkarım fakat bunları yaparken bir kadın kadar becerikli değilim bir kadın kadar sabırlı değilim, bir kadın kadar detaycı değilim, bir kadın kadar önem vermem, kısaca bir kadın kadar değilim.

  ailenin annesi olmak şefkat göstermek o kadar kolay değil. işte bu zorluğu gören maalesef feminist oluyor. neden cennet annelerin ayakları altında sanıyorsunuz? cennete girmek kolay olsa idi söylenmezdi. allah (cc) hayırlısıyla kadınlara güç ve kuvvet versin..

   
 3. Son bir haftadaki mücadelesiyle herkesin takdirini toplayan avukat

   
 4. Özverili bir avukat, anne...

   
 5. sözde avukat feminist.twitterda hoşuna gitmeyen hesaplar içim 81 ilde örgütlenme grup spamlatan tehdit eden chpli yobaz.

  zamanında chpli bir vekilin tivitine saygılı bir şekilde cvp vermiştim.bir anda hesabım uçtu.alamadım.belkide.....

   
 6. Ben bu kadını hiç sevmiyorum. Attention whore diye bir şey var ilgi budalası anlamına geliyor resmen ilgi budalası. Devamlı gündem olma peşinde.

  Feminizm, ifade özgürlüğü falan kendisine ve yakın arkadaşlarına kadar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.