1 2 3 4 5 6 7 8

fernando muslera

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1986 arjantin doğumlu, uruguaylı kaleci. galatasaray'ın 1 numarasıdır. bi aralar elleri küçük olduğu için başarılı olamayacağı yönünde dedikodular üretilmiştir.

   
  (Bkz: Galatasaray)
 2. Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu tarafından dünyanın en iyi kaleciler listesinde 6. olan futbolcudur

   
 3. Geldiğinden bu yana, Galatasarayın kaleci sorununu çözen kalecidir.

   
 4. galatasarayın en sağlam yeri kalesidir dedirten şahsiyettir.

   
 5. Arjantinli başarılı kaleci.

   
 6. galatasarayın kalbi. o olmazsa galatasaray sıradan bir takım haline gelir.

   
  (Bkz: Galatasaray)(Bkz: kaleci)
 7. taffarel ve mondragon gibi efsanelerin arasına adını çoktan yazdırmış kalecidir. 9 şubat eskişehirspor maçında takımı kurtaran adam olmuştur. 3 puanı kesinlikle atanlar değil tutan koparmıştır.

   
  (Bkz: 9 şubat eskişehirspor galatasaray maçı)
 8. Türkiye'de son 10 yıl içinde yapılan transferlerin en iyisi, en verimlisi olan dünya çapındaki kaleci.

   
 9. kaleci anlamında türkiyenin en iyisi olan futbolcu. bu sezon galatasarayın dağınık defansına rağmen az maç kurtarmamıştır. bir yorumcunun da dediği gibi eğer galatasaray bu sezon şampiyon olursa, şampiyonluk priminin çok büyük bir kısmını oyuncular musleraya bağışlamalıdırlar.

  kısa boyu ile pek kaleci görüntüsü vermese de atik ve hızlı reflekslere sahip olması bir çok net gol pozisyonunu rahatlıkla kurtarmasını sağlıyor.

  galatasaray eğer onu satarsa kaleci mevkisinde ciddi sıkıntı yaşayacaktır.

   
 10. geçtiğimiz günlerde ülkesinin başkenti montevideoda sevgilisi patricia callero ile dünya evine giren dünyaca ünlü uruguaylı kaleci.

  galatasarayı tek başına ayakta tutan yegane unsurdur. kendisine eşiyle birlikte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. galatasarayda harcanmasın daha fazla-gülücük-

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.