1 2 3 4 5 6 7 8

eve gelen misafir çocuğu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dinlen dinlen döv tiplerdir, ama anneniz size önceden çocuklara iyi davran onlarla ilgilen gözünün önünden ayırma ki bişeylere zarar vermesinler diye tembihlendiyseniz kurtulma şansınızın bulunmadığı insan yavrularıdır.

   
 2. sanki daha önce hiç oyuncak görmemiş gibi vitrindeki tüm oyuncakları ağlayarak sızlayarak indirtir ev sahibini çileden çıkarır

   
 3. devlet bahçelinin bir twetinde de bahsettiği gibi bunlar muhakkak surette vatana ve millete ve tabi evdeki bir takım aygıtlara zarar veren küçük insan gruplarıdır . en sevdiği oyunlar : saklambaç,koltuktan atlamaç ,ev sahibini delirtmeç ....

   
 4. annesinin dizinin dibinden ayrılmaması istenen çocuk

   
 5. Kendi çocuğu olduktan sonra sorun olarak görmekten vazgeçilen afacan.

   
 6. evin asıl çocuğuna oyuncaklarını onunla paylaşması konusunda uyarı yapılır ve hatta 'kardeş kardeş' denilerek meselenin pekiştirildiği çocuktur.

   
 7. evin her tarafını kurcalayan, ağlayarak her istediğini yaptıran, nezaketen karşı koyamadığın lakin içinden iki tokat atmak için can attığın çocuk.

   
 8. eve gelen misafir çocuğunu evde bıraksa keşke dedirtebilen misafiri de ev sahibini de zorda bırakabilen,misafirlikte içinden canavar çıkan yavrucuktur.kendi yuvasında yapmadığı her şeyi yapabilen bu tür yavruların kontrolü imkansıza yakındır.

   
 9. annesinin dibinden ayrılmayan bir çocuk ise sorun teşkil etmeyen minik misafir. yalnız çok yaramaz, evin altını üstüne getiriyorsa ve bizde misafir diye sesimizi çıkaramıyorsak, çocuğu bir köşede sıkıştırıp, kulağını çekmek isteyeceğimiz misafirdir.

   
 10. tarih öncesi dönemlerde sevilmeyen insanlara psikolojik olarak işkence etmek için kullanılan çocuklardır. yani en azından ben öyle tahmin ediyorum. he.. sen! efendi, tatlı, uysal ve sayısı çook az olan misafir çocuğu.. sen, baştacısın; üzülme..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.