1 2 3 4 5 6 7 8

eski unutulmus bir pantolon cebinde 100tl bulmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 100 tl yi bırakın, 20 tl bile bulunsa insana mutluluk veren olaydır. acil eksik varsa o bulunan parayla temin edilebilir ya da gidip çay bahçesinde güzelinden bir kahve içilebilir.

   
 2. bulan kişi adına sevindiğim, bununla birlikte acaba tek yüzlük mü, yoksa parça banknotlardan mı yüz tl? diye azıcık merakımı celbeden hadise

   
 3. pantolonun kaldırılamadan önce yüksek ihtimalle son bir kez daha yıkanmış pantolon olmasından ötürü bulunan 100 telenin renginin maviden beyaza kaymış olması sebebiyle talihsizlik olabilecek sonuç.

   
 4. 100tl'nin eksikliğini farkedemeyecek paraya veya zekaya sahip birisinin yaşayacağı hadise

   
 5. miktarın önemsizliğini, bugün arkadaşımın cebinden çıkan on beş lirada görüp sevincine ortak olduktan sonra, yüz lira çıkaydı ne yapardı zıplardı herhalde diye gülümseten konu

   
 6. allah sevdiği kuluna önce eşşeğini kaybettirir sonra buldururmuş atasözünün günlük hayatta vücut bulmasıdır . para bize aittir ama nedense bulunca havadan gelmiş gibi seviniriz

   
 7. Bir liranın bile harcama takibini yapan biri için gerçekleşmesi imkansıza yakın olan hadisedir.ama yaşayanın sevinçle havalara uçmaması için herhangi bir sebep yoktur.

   
 8. hazine bulmuş gibi sevinçlere gark eden bir durumdur. sanki kendi parası değilmiş haybeden gelmiş gibi bir hissiyat yaratır, kısa süreli mutluluklara sebep olur. başıma gelmeyendir lakin gelse keşke dedirtir.

   
 9. akşam cepleri karıştırayım ne kadar geç bulursam saat başı değer kaybediyo malum ekonomi

  iki üç gün sonra bimde sakız verirler ona da

   
 10. bizimkiler de tüm bozuklukların tura kısmını inceliyor.

  hatıra paralarını saklayacaklarmış.

  ileride para etme ihtimaline binaen şimdiden üç taneyi zulaya atmışlar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam