1 2 3 4 5 6 7 8

ergin ataman

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. türk basketbolunun dahi adamı. tüm yokluklara rağmen çalıştırdığı takımlarda başarılar elde etmiştir. en önemli başarıları, bjk'yi çalıştırdığı dönemde lig,kupa ve eurochallenge şampiyonlukları, siena ile eurolig'te finalfour ve saporta kupası şampiyonluğu, efes Pilsen'le eurolig'te finalfour'dur.

  şu anda hem Galatasaray'ın hem de ulusal takımın koçudur.

   
 2. Efeste iken oyuncularının yaptığı dopingle şampiyon olmuştur. Kaybedeceğini anladığı anda sahayı tribünleri geren, olay çıkarmak için elinden geleni yapan provakotörün önde gidenidir. Fenerbahce düşmanıdır.

  Karşıyaka taraftarları kendisini pek bi sever. :)

   
  (Bkz: beşiktaş)(Bkz: Fenerbahce Ulker)(Bkz: efes)(Bkz: anadolu efes)(Bkz: basketbol)
 3. hemen hemen gittiği her deplasmanda küfür yiyen koçtur. milli takımın başına yakışacak en son kişi olmasına rağmen milli takımın başındadır. kaos ortamından yararlanmayı çok seven, bu ortam yoksa bile kendisi bu ortamı yaratan provakotör bir koçtur. her hakem kararına itiraz eden, gerekirse rakip takımın üstüne bile yürüyen kazanmak için iyi ve kötü anlamda her şeyi yapmaya hazırdır.

  emir preldzic e ilk geldiği zamanlarda yıldız değil tweetini atmış, son dünya kupasında onun sayesinde tur atlamayı başarabilmiştir.

   
 4. çalıştırdığı takımlardaki fenerbahçe düşmanlığını ateşleyerek gaza getirmeye çalışan, ortamı germeye yönelik hareketler yapmayı seven, zengin ailenin pohpohlanarak el bebek gül bebek yetiştirdiği zengin şımarık çocuğu görüntüsündeki koçtur. spor kültürümüzden bir an önce uzaklaştırılması gereken kişilerden biridir.

   
 5. alt seviye kupalarının en başarılı hocalarından biri.

   
 6. ego patlaması yaşayan koç. federasyonun izin vermesi halinde türkiye kupası finalini yedek kulübesinde takip etmek istediğini açık açık belirtmiş. bu neyin kafası böyle.

   
  (Bkz: sütlü köpüklü kafası)
 7. fethullah gülene yakınlığı ile bilinen enes kanter üzerinden siyasi desteği arkasına almaya çalışan basketbol adamı.

  twitter üzerinden enes kanterle hakarete varan münakaşaları olmuş.

   
 8. yarı final serisinde oynayacağı fenerbahçe maçları öncesinde yine ortalığı karıştırıp kavga çıkarmak için zemin hazırlayan koç.

  neymiş gs varken derbide kimse favori olamazmış. gel de gör bakalım favori kimmiş nasıl oluyormuş.c rotasyonu olmayan karşıyakayı zar zor yendin diye hemen gaza gelmiş yine.

   
 9. Fenerbahçe çok güçlü, hatta eurolig'i hakkedecek kadar güçlü ama Galatasaray varken kimse favori olmaz diyen koç.

  ne deseydi, çıkıp maça kaybedelim mi deseydi? ortalığı niye karıştıran açıklama olsun bu, hakaret yok bilakis övgü var.

   
 10. deplasmanda iken hakemlere oynamayı, taraftarı tahrik edip olay çıkartmayı alışkanlıktan daha çok karakter haline getirmiş provakotör.

  oyuncusu göksenine de alıştırmış, her pozisyon olay çıkarmaya oynuyor. haksız oldugunu bile bile masaya itiraz etmeler, ısrarla hakemlerin üzerine yürümeler falan.

  "mola alsana" tezahüratına anons isteyen efsane.verilmeyince de küsüyor şımarığa bak.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.