1 2 3 4 5 6 7 8

ercan taner'le fatih altaylı'nın telefon numaralarını paylaşması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dün gece spor medyasında yaşanan kaos akşamında meydana gelen ve fatih altaylının ercan tanerin cep telefonu numarasını canlı yayında paylaşmasının ardından ercan tanerin de fatih altaylının numarasını sosyal medya üzerinden paylaşması olayı.

   
 2. kapışmadır.

  Deneyimli spiker Ercan Taner'in, Fatih Altaylı'nın Ersin Düzen ile ilgili "TRT'den aylık 400 bin TL kazanıyor" ifadelerinde geçen 'Ersin' ismini 'Ercan' olarak anladığı ve bu nedenle Altaylı'yı hedef aldığı öğrenildi.

  du bi saniye ersin 400 bin tl mi alıyor. Allah bereket versin ne diyeyim.

   
 3. yanlış anlaşılmadır. İkisi birbirlerinin telini vermeleri çocukça bir durumdur. Bu arada ersin düzenin maaşı 27 bin tl dir. saçmalamayın kim kime 400 bin tl verecek Allah aşkına...

   
 4. çocukça bir tavır. bazen arkadaşa senin telini paylaşacağım diye takılırken, arkadaşında paylaş, senin numaran da bende var, demesi ile geri adım attığım tehditte oluyor kendileri. bu işin sonucunda,en kısa zamanda telefon numaraları değişecektir.

  çok komik geldi ya bu yapılanlar. telefon numaralarını birileri onlara küfretsin diye vermişlerdir. yoksa neden verilsin ki.

   
 5. kişinin özel bilgilerini istemi dışında kamu ile paylaşmanın suç olduğunu düşündüğüm durum.canı isteyen öyle numara paylaşırsa vay halimize.

   
 6. birbirlerini deşifre eden iki sivri zekanın yaptığı saçma eylem

  burada yapsalar biz hemen ceza vereceğiz ama farklı bir sosyal medya da yapmışlar o yüzden şikayet butonu çalışmıyor(tebessüm)

   
 7. terbiyesizliğin zirve yaptığı an.

  Biri telefon numarasını ekrana gösterdi, diğeri twitterdan numarayı yayınladı. Ercan Taner sağa sola küfürler yağdırdı. Yıllarca iyi bildiğimiz adamın gerçek yüzünü 30 dakika içinde gördük.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.