1 2 3 4 5 6 7 8

emlakçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Çok sayıda bu meslekten kişiyle tanışmama rağmen daha istanbul'da iyisine rastlamadığım aldıkları paranın eski otopark değnekçilerinden farkı olmadığına inandığım yapmak için herhangi bir eğitim gerektirmeyen allah mecbur etmesin dediğim ama mutlaka herkesin bir gün muhatap olmak zorunda kalacağı insanlardır.

   
 2. günümüzün en çok kazanç getiren mesleklerinden birisi.

   
 3. onun malını buna kiralamak veyahut satmak suretiyle oluşacak alışverişten komisyon alan kişi. özellikle büyük memleketlerde aldıkları yüksek oranlı komisyonlarla özellikle kiracıları illallah ettirirler. ağzınız iyi laf yapıyorsa ve biraz da yalan alışkanlığınız varsa rahatlıkla icra edeceğiniz bir iş koludur ve getirisi de iyidir. işini hakkıyla yapanları ise açıklama dışı tutuyoruz.

   
 4. konut, arsa, işyeri gibi taşınmazların şatışlarında yada kiralanmasında mülk sahibi ve müşteri arasında aracı olan yaptığı her işten legal tüfek atan, sakal alan, komisyoncu şahsiyet

   
 5. her türlü ev,konut,arsa alım satımı ile uğraşan ve bunlara aracı olan kişidir.

  son zamanlarda oldukça yaygınlaşan meslek.

   
 6. Kiralayacağı/satcağı evin penceresinden başka binanın havuzunu çekip kafa karıştıran abilerimiz/ablalarımız.

   
 7. ev sahiplerin sevgilisi. her ikisi de kazançlı çıkarlar. Bu emlakçılar yeni düzen gelmesi iyi oldu. önüne geçen emlakçı yaw. olmaz böyle bir şey. hizmet bedeli, yetki belgesi, emlakçı komisyonu, yetki belgesi için gereken hususlar, emlak ofisleri düzeni, mesleki yeterlilik belgesi, yetkilendirme belgesi kanun kapsamında düzenlenen konular arasındadır. Artık profesör emlakçılarla çalışmak şart oldu. Ev sahipleri bu tip insanlarla çalışmayı severler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.