1 2 3 4 5 6 7 8

düzenle butonu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. entrymize ekleme yapmamıza ya da entryi yazdıktan sonraki ilk 3 dakikada entryde düzenleme yapmamıza olanak tanıyan butondur. düzenleme işinde entrynizin olduğu başlıkta iş görüyor. ama ekleme işini sadece benim sayfam bölümünde yapıyor. her iki işi de başlık içinde halletse tam süper olacak.

   
  (Bkz: sözlük moderatörlerine tavsiyeler)
 2. yazdığımız entry üzerinde düzenleme yapmamıza olanak sağlayan 3 dakikalık süre ile kısıtlanan, daha fazla süre verilmesi gerektiğine inandığım buton.

   
 3. keşke düşünceleri düzenlemeye de bir buton olsa da doğru düzgün konular açma söz konusu olsa hiç değil bir buton sayesinde diye düşündüren konu.

   
 4. konulara yazdığımız cevaplardaki sonradan fark ettiğimiz yazım yanlışlarını düzeltmemizi sağlayan, gün içinde iki-üç kere kullandığım buton. yazım yanlışlarını düzelten insan sonrasında gönül rahatlığıyla konudan ayrılır ve yeni konulara -daha dikkatli yazma hevesi ile- geçer.

   
 5. 3 dakika kısıtlamasının kalkması gereken buton. ama kalkmıyor çünkü site yazılımcıları vasat. onlarında kaldırılması gerek dediğimdir.

   
 6. Çaylak ike zaten kullanılamayan fakat yazarken de bir türlü kullanamadıgımız derdin adı. Bununl ilgili cok kötü bi anım var ama anlatamıyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam