1 2 3 4 5 6 7 8

duygusal darbe aldığını her fırsatta belli eden kadın modeli

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Olur olmaz her ortamda, akla gelen bir anıda, seyredilen bir film sahnesinde, okunan iki satır mısrada, uçan kuşta, gökteki bulutta her yerde ve ortamda yediği kazık veya kazıkları hatırlama yeteneğine sahip kadınlardır.

  Hatırlamakla kalsalar neyse de bir de öyle bir tiribe girerler ki size de yaşatırlar aynı mevzuyu.

  Misal, aşktan bahsedilir bir ortamda, tanımlar yapılır, olan ve olması gerekenler tartışılır falan. Bu ablama sıra gelir, gözleri yerde, sesi derinden; "aahh, aşk güvendiğiniz dağlara kar yağmasıdır. Olmayandır aslında, sizi kandırıp keyfini sürenlerindir" bla bla şeklinde edebiyat yapmaya başlarlar.

  Benzer şekilde, hüzünlü bir şarkı çalar fonda bu ablam yine dünyada bir kendisi yaralıymış gibi başlar efkarlanmaya. Geçmişe götürdü yine, bütün erkeklerin allah cezasını versin iyk miyk türü ağlamalara devam ederler.

  Yapmayın yahu, bu kadar duygusal olmayın. Beni de ağlatacaksınız.

   
  (Bkz: duygusala bağlamak)
 2. ne yapsın ağlamasında ne yapsın duygularını dile getirmesinde ne yapsın diye beni isyan ettiren konu. içini kime döksün, kadındır konuşur, kadındır ağlar, kadındır unutmaz. siz erkekler bunları bilir yine bir kadına aşık olursunuz. işte bu kadar.

   
 3. Bu aslında zayıf noktam burada demek, yapılmaması gereken bir şey. Ama illa ki duygusal yanımızı göstereceğimiz tutuyor bazen. Sanıyorum dertleşme ihtiyacı olabilir sebebi genel olarak.

  Ama insanlar bunu farklı yorabilir daha da kötüsü kullanabilir.

  İkinci dediğim daha riskli bakın, kullanabilir evet.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam