1 2 3 4 5 6 7 8

doktor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir diğer adı da hekim olan meslek grubuna mensup zat

   
 2. memurlar.nette her üç üyeden biri.

   
 3. Bir fakülteyi veya bir yüksekokulu bitirdikten sonra belli bir bilim dalında en yükseköğrenim basamağına vardığını, geçirdiği özel sınavla ve başarılı bir eserle gösterenlere verilen akademik unvan

   
 4. ülkemizde en seçkin memur tabakası olmasına ve yüksek maaş almasına rağmen, başka ülkelerde doktorların durumu... vb. konuşmalar yaparak memnuniyetsizliğini belirten meslek grubu.

   
 5. 6 yıl tıp fakültesi okuduktan sonra pratisyen hekim statüsünde hastalara hizmet veren daha sonra hekimlik hayatlarına tus sınavıyla özel dallarda asistan olarak yetistirip uzman hekim olan, hayatlarının devamını isterlerse yrd. Doç. , Doç. , Prof. Olma lüksü olan beyaz önlüklu kahramanlardir.

   
 6. iyiler tamam ,olmazsa olmaz oda tamam ,işleri zor ve stresli buda kabul de arkadaş az hasta psikolojisi az duygu barındırdığınıza dair emare ,az daha mütevazı bir kişilik olmaz mı

  hastalanıp gittiğinizde derdinizi anlatmaya bile bazılarına yürek ister

   
 7. iletişim konusunda mutlaka eğitim erilmelidir dedirten meslektir.

   
  (Bkz: pedagoji)
 8. hastanede yediği her dayak haber olan meslek mensubu. tabi böyle okumuş abilerimizin bu şekilde muamele görmesi üzücü ama bence biraz da hasta psikolojisinden anlamak lazım. 6 yıllık tıp eğitimi sonunda halkla ilişkiler eğitimi almalarını zaruri gördüğüm meslek.

   
 9. memurlar.net'in kullanici profilini olusturan cogunluk.

  elini sallasan norosirurjist, basini kaldirsan ortopedist.

  yersen.

   
 10. her türlü sağlık sorunlarımızda, gidip tedavi olduğumuz ve sağlığımıza kavuşmamızı sağlayan harika sağlık çalışanlarıdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam