1 2 3 4 5 6 7 8

doğruluk mu cesaret mi oyunu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. genellikle korku filmlerinde vahşet baslamadan önceki gece,üniversite öğrencilerinin gittiği kampta oynadıkları oyundur.

  ortada bir içki şişesi vardır, çevrilir ve yönü kimi gösterirse ona bu iki seçenekten biri sorulur.cesaret dediyse de kesin ordaki bir erkekle öpüşmesi istenir.

  dekoltesi fazlaca olan sarışın kızımız fingirdek hareketlerle muckss der ama bu onun hayatında verdiği son öpücük mü olacaktır?

  yakında sinemalarda...

   
 2. İşime gelenidir, samimiyet palavralarına inanmayın.

   
 3. Genellikle ergenlikte oynanan, ortamdaki gençlerin birbirlerini yakından tanımak için başvurdukları bir yoldur.

  Eğer samimiyet gelişmiş ise büyük zevk alinir. Kahkahaları havada uçuran, yüz kizartan "hınzır" bir oyundur. Kimileri yürek yemiş gibi cesareti tercih ederler ancak ortamda eğer fırlama tipler mevcutsa, yaptiracaklari cesaret testi krizlere neden olabilir.

   
 4. Doğruluk denilmesine rağmen doğru söylenme oranının diplerde olduğu cesaret denildiğinde ise genellikle bel altı şeylerin istenildiği insanların başkasının özel hayatını merak etme duygusundan beyin ile hormonların yer değiştirdiği dönemde muhtemel iki eli boş ergenin ortaya çıkardığı her ergenin başına gelmiş olan dünyanın her yerinde oynanan bir oyundur

   
 5. filmlerde gençler arasında oynandığını sıklıkla gördüğümüz ve sonucunda genellikle kötü şeyler olan oyun. oyunu oynamaya ve doğruları söylemeye cesaretim olmadığından hiçbir zaman katılmayacağım da bir gerçektir.

   
 6. Amerikan gençlik filmlerinin klasik klişesi, ben de bir kez oynamıştım ama neden tokat yediğimi şu an hatırlayamıyorum

   
 7. ERGENLİK DÖNEMİNDE BOŞ DERSLERDE OYNANAN DOĞRULUK DENİNCE YALANLARIN HAVADA UÇUŞUP CESARET OLUNCA KIZLARA AŞIRI SARKMA OYUNUNA DENİR

   
 8. kızlar oldugunda ve ortam yiyişmeye müsait oldugunda erkekler tarafından özellike heyecanla beklenen oyun türüdür.

   
 9. özellikle lise dönemlerinde kızlı ve erkekli gruplar halinde oynanan sonucunda kimin kimi sevdiğini öğrendiğimiz bir oyundur

   
 10. genellikle ergenlikle kızlı erkekli grublarla oynanan erkeklerin aklında kızlara yürüme yakınlaşma çabası olan bir oyundur.

  lise döneminde bu oyun yüzünden efsane dayak yemişliğim vardır...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.