1 2 3 4 5 6 7 8

Diz kapağı yırtık pantolon

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Yolda yanımızdan şiddete uğramış kız geçse anlayamayacağımıza neden olan 2015 in gayri resmi modası

  Geyikli taytlara nanik yapmıştır

   
 2. kimisine çok yakışan ancak özenti olan kişileri sokak serserisi gibi gösteren jean.

   
 3. diz kapağından ziyade her tarafı param parça edilmiş kot diye düşündüğümdür. bazıları gayet dozunda ve güzel iken bazıları hint fukarasını andırır tarzdadır. abartılmadığı müddetçe göze batmayan, rahatsız etmeyendir.

   
 4. evvelki gün misafirliğe gittiğimizde 4 5 yaşındaki erkek bir çocuğun giydiğini görüp sende mi modaya uydun evladım yorumlarından sonra annesinin yoo hayır, düştü de yırtıldı dediği pantolon.

  sürekli düştüğünden hep diz kapak kısmını yırtıyor napacağım bununla diye dert yanmasıyla bayağı güldüğümüz ve annem ve teyzemlerin dert etme bizim kızlar yırtık pantolona tonla para veriyor, tamamen yırtılana kadar giydir dedikleri konu.

   
 5. Zamanında mecburiyetten giydiğimiz paçaları ya da manşetleri eprimiş, sağı solu ( Özellikle de cep kısımları ) aşınıp delinmiş kotların abartılı moda hareketiyle geri dönmesi.

  Abartılmazsa kaskette de , ceket ya da pantolonda da kötü durmuyor.

   
 6. Fakirlikte bile giymediğimiz şeyleri şimdilerde moda diye giyiyoruz.

  çocukluğumuzda pantolonumuzda yırtık varsa onu utana sıkıla giyerdik. sokağa bile çıkmak istemezdik. çünkü ayıplanırdı. alay edilirdi. bizde yırtık olan kısımları değişik değişik armalar ile kapatırdık ki kimse görüp alay etmesin. yamalı giyenler ayıplanmazdı. bir de bugüne bakınca. yaşam tarzımız tamamen değişti. yırtık ve düşük bel pantolonlar moda oldu.

   
 7. bir süre sonra tamamen yırtılacak pantolondur, zopçuk style:)

   
 8. Hoş duran pantalon türü. Gardolabımda var mı hala yok, içerisine dikilen kumaşları pek beğenmedim ya da hiç kumaş olmadığı için hala almadım. Ha ben alayım diyene kadar moda da sona erer, mutlu son.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.