1 2 3 4 5 6 7 8

devletin elektriğinde telefon şarj etmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. mecburiyet varsa harcanan elektiriği parası bir yoksula verilmelidir.

   
 2. Ne kadar milletvekili maaşı yetmiyor diyene tepki koyabiliyorsak bunada koymamız gerekir. Hayat basit,din basittir,anlamak isteyen anlamak istediği gibi anlar. Olur mu öyle şey kardeşim zaten ben kurumda çalışıyorum,telin pili bitme noktasına geldi beni iş için arayanlar olabilir,önemli bir durum olabilir bir şey olmaz demeyi düşünen kişi evden çıkmadan önce bu işlemi yapamayıp bu işe yolyordam sağlıyorsa,başkaları yapıyor bende yaparım düşüncesini güdüyorsa vay halimize.

   
 3. şahsen çok çok mecbur olmadıkça yapmadığım bir davranış. sabah erken kalkıp kendi evimin elektriğinde şarjettiğim, şarjın tamamının dolmadığı durumlarda da yettiği kadarını gün sonuna kadar idare etmeye çalıştığım durumdur.

   
 4. sanalda ben ne kadar takvalıyım, hassasiyetlerim var havası kokan diye düşündüğüm başlık

   
 5. şahsi telefonunu ve telefondaki kullanım haklarını devletin hizmeti için de kullananlara karşı eleştirilerin yersiz olduğu durum. benim telefonumun şarjı 3-4 hatta 5 gün dayandığı için telefonumu evde şarj ediyorum hep.

   
 6. Hukuken Yasaklı bir konu değildir. Gariban bir memurun çoğunlukla da işi için kullandığı şarja takılı telefonunu gören bir vatandaşın tepkisine ait nefret söylemidir. Memura gıcık olmak onu şikayet etmek kolaydır, kurumu onun odasına telefon almıyor ve iletişim ancak o şekilde sağlanıyorsa çok görülmesi art niyet ve memur düşmanlığıdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.