1 2 3 4 5 6 7 8

dermess

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. son dönemde gayretini gerçekten takdir ettiğim ve sözlüğümüze ciddi katkı sağlayan değerli yazarımız. kaleminin daim olmasını dilerim. oldukça emek veriyor ve güzel paylaşımları var. sürekli olmasını isteriz.

   
 2. sözlüğe yeni bir renk ve soluk kazandıran sözlük yazarımız.

  kalemi daim olsun.

   
 3. Tanım: teşekkür cevabı.

  Teşekkür ederiz, biz aslında 6-7 kişiyiz. Şaka tabi. Olur da günün birinde birinin işine yarayacak bilgileri elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum.

   
 4. ekim ayında kaybettiği somali'de serengeti tatilini kapmak için hunharca başlık açan değerli yazarımızdır.(Gülücük)

   
 5. hunhar : kan dökücü , kana susamış , öldürmekten zevk alan anlamına geldiği için

  yukarıdaki yorumu kabul etmeyen , Serengeti düzlüklerini çok da merak etmeyen , bol bol taze ceviz yiyen deniz kenarlarını çok seven vatandaş .

   
 6. kasım ayı sıralamasında ice.man yazarımızı tahttan eden yazarımız. bakalım sonuç ne olacak, urfa bana küsmüş yazarımızda iyi başlamış ama ice.man yazarımıza yenilmişti. yeni bir rakip çıktı ice.man'e.(gülücük)

   
  (Bkz: ice man)(Bkz: rakip)(Bkz: Urfa bana küsmüş)
 7. Sözlüğe ivme kazandırmış yazar

  Kalemi daim olsun

   
 8. Kelime anlamının aynı D'hermes'e benzemektedir. üç kere kutsandığı anlamına gelen d'hermes Tanrıların en kurnazı sayılır, tanrıların en hızlısıdır. efsaneye göre daha bir günlükken ayağa kalkar, beşiğinden çıkar, kaplumbağa kabuğundan yaptığı bir liri çalıp ondan çıkan seslerle eğlenir.

  Evet sözlüğe renk getirdiği doğrudur. elinde liri yok ama kalemi var. Kaliteli yazar belli, kalemi baya güçlü... imlasından belli.

   
 9. Urfanın kendisine komple neden küstüğü anlaşılan yazar yorumu bir üstteki yorumdur.

  İltifat mı etmekte yoksa hakaret mi belli olmamaktadır

  Tez kullanıcı adım değişe, düzgün bişey yapın

   
 10. sanırım benim bu ayki puan sıralaması için yeni rakibim. -gülücük- şaka bir yana gece gündüz sözlüğe ciddi katkı yapan değerli yazarımızdır. kaleminin daim olmasını temenni ederim.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.