1 2 3 4 5 6 7 8

covid belirtisi olup testin negatif çıkması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kişilere uygulanan testin güvenilirliğin düşük olduğu ve tam sonuç vermeyebileceği birçok kez açıklanan testin gözle görülen durumlara aykırı sonuç vermesi durumu.

  bu durumda ölen vatandaşların ölüm sonuçlarına da covid-19 yazılmıyor haliyle- tüm belirtileri taşımasına rağmen-

   
 2. Her öksürüğün ya da ateşin covid hastası olduğun anlamına gelmiyordur herhalde. Kitler çok da emin sonuçlar vermiyor ayrıca, diğer ciğer ile alakalı filmler sonucunda kesinlik kazanıyordur. Kitlerin tam sonuç vermediğini doktorlarımız biliyor ve diğer testleri de yapıyordur mutlaka, sonuçta tehlikeli bir rahatsızlık.

   
 3. daha bugün cnn türkte bir hekim, çok sevdikleri mersin silifkede görevli bir doktor arkadaşının pazar günü ateş ile başlayan şikayetleri sonucu dün itibariyle hastalığın 5.gününde vefat ettiğini açıklayarak örnek teşkil ettiği durum.

  bu arada yapılan test te negatif çıkmış ve ölüm raporuna da covid-19 yazılmamış testten dolayı.

   
 4. arkadaşımda gerçekleşen durum.

  iş arkadaşının testi pozitif çıkmıştı ve bende belirtilerin hepsi var diye test yaptırmıştı. çok şükür test sonucu negatif çıktı. bu durumda olan herkesin sonucu negatif çıkar umarım.

   
 5. sayıları oldukça fazla olan ve belki bilmediğimiz halde bizim de olabileceğimiz, salgının bu denli yayılmasına sebep olan durum.insanlar bilemediği için gerekli önlemleri de alamıyorlar haliyle.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.