1 2 3 4 5 6 7 8

cilginturk71

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Eleştiri ve muhalefet denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisidir. :)

  Kültür, Sanat ve Edebiyat kategorisi eski editörüdür.

  http://sozluk.memurlar.net/yazar/cilginturk71/

   
  (Bkz: eleştiri)(Bkz: muhalefet)
 2. sözlüğe geç katıldığını düşündüğüm için (veya ben Geç fark etmiş olabilirim) neredeydin şimdiye kadar mübarek diye sorduğum kaliteli yazar. sözlükte demokrasi ve özgürlük hakkında ortak bir paydaya sahip olduğumuzu düşünüyorum. sözlüğün en iyi on kalemi arasına direkt olarak yazacağım yazarlardan olduğu içindir ki takip ediyoruz ve okuyoruz kendisini.

   
 3. neden çaylak olduğunu anlamadığım yazar.

   
 4. Doğru söyleyenin dokuz köyden kovulduğunu gördüğümüz, eleştirmenlik ve muhalefetlik cesurluk ve doğruluk ister bunu hakkıyla yapabiLdiĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM, düşüncelerini konuşturabilen, çaylaklığına anlam veremediğim, etrylere rağmen neden puan alamadığını kendimce sorguladığım,sözlüğe değer katan kaliteli sözlük yazarı ve gönüllerin fahri editörü.

   
 5. duyarlı ,saygı değer ve sözlüğe büyük katkıyı yapma kapasitesine sahip arkadaşların başında gelen yazarımız.

   
 6. yazdıkları takip edilesi kaliteli yazar

   
 7. Bilgi ve birikimi,donanımıyla,beyefendiliğiyle,inceliğiyle gerek sözlüğe gerek çevresindekilere büyük katkısı olan;doğru bildiğinden şaşmayan,eleştiriyi de, muhalefeti de,yerli yerinde kullanma becerisine sahip;haklıya hakkını verebilen;keskin ve net çizgilere sahip,şair yürekli, özü sözü bir nitelikli bir sözlük yazarımızdır.

  Özellikle,tarihi,genel kültürü,bilişim ve fotoğraf bilgisi kuvvetli amatör ötesi- profesyonel- bir fotoğrafçı aynı zamanda kendileri.

   
 8. kırıkkaleli olması muhtemel yazar.

   
 9. entrylerini severek takip ettiğim, nickinin aksine hiç de çılgın olmayan beyefendi yazar.

   
 10. kendisini editörlük yaptığı zamanda tanımış belki tanıyamamış olduğumuz kültür, sanat ve edebiyat bölümünde bolca yorumları olan değerli bir yazardır.

  değerli belki klişe oldu lakin bunu kalben ifa ettiğimiz bilinmelidir. parmak ile gösterilecek yazardır. bu nedenle az kaldı çılgıntürk diye konu açacaktık ki farkına vardık bu değerli yazarımıza huzurlarınızda hoş geldiniz diyorum..

  saygılar

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.