1 2 3 4 5 6 7 8

BTS

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. her delikten çıkmasını, sürekli empoze edilmesini, gözümüze gözümüze sokulmasını tehlikeli bulduğum müzik grubu olarak geçinen garip durum.

   
 2. son yıllarda türk ergenlerinin idolu haline geldiğini gözlemlediğim vasat grup.

  dedesi öldüğünde ağlamayan türk ergen fanları, bu kalın al dudaklı(ruj veya başka bir zıkkım sürmüş de olabilir) pembe saçlı erkeklerin konserde ayağı takılıp sendelese hüngür hüngür ağlıyor. kendilerine de "bts army" diyorlar. neymiş, bu zibidilerin konser bileti işte atıyorum x tl olsun, o fiyat yerine 10x mi 20x mi ne ödersen ayakta 1.5 dakika bu al dudaklı dilberlerle sohbet etme şansına erişiyormuşsun. türkiye'ye gelirse mutlaka giderlermiş. (O 20x dediğim tutar büyük olasılıkla babasının 1 aylık maaşından fazla, bu serserilerin her hayranla yaptığı klasik sohbetten oluşacak 1.5 dakika için gözünü kırpmadan öderlermiş)

   
 3. Lise çağındaki ergen gruplara hitap eden her dönem dünya çapında popüler gruplar olmuştur. Bir ara "one direction" çok moda idi. Şimdilerde bts, gelecek dönemlerde başka gruplar olacaktır. Bu gruplar, Hem müzikleri ile hem de giyim ve yaşam tarzları ile gençleri peşinden sürüklüyor.

  Özellikle bu 9 kişiden oluşan bts grubunun öne çıkan en önemli yanı "cinsiyetsizliği" savunmalarıdır. gençlere ilgilenecekleri, yönelecekleri daha doğru odak noktaları verilmezse bu gibi grupların etkisi altına girmeleri kaçınılmazdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.