1 2 3 4 5 6 7 8

bobby dixon

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yoksulluk içinde büyüyen ve annesini rahata eriştirmek için basketbola başlayan, abd de çeşitli yerlerde oynadıktan sonra yolu türkiyeye düşen ve karşıyaka takımı ile zirveye kadar çıkan oyuncudur.

  ailesinin hayatını kurtaran kontratını fenerbahce ile imzalamıştır.

   
 2. basketbol oyuncu olan kişi

  basketbol süper ligi ve euroleague takımlarından fenerbehçe forması giyen amerikalı profesyonel basketbol oyuncusu olan kişidir.

   
 3. türk vatandaşlığına geçerek geçen yıl oynanan avrupa basketbol şampiyonasında türkiye milli takım forması ile mücadele eden basketbolcudur. türk vatandaşlığına geçtikten sonra çok sevdiği karakter olan muhammed alinin ismini isteyerek "ali muhammed" ismini almıştır.

   
 4. Fenerbahçe'nin oyun kurucusu pozisyonunda iyice oturan ve olmadığı zamanlarda eksikliği hissedilen kısa boylu dev.

   
 5. final maçının özellikle son anlarında büyük oynayan, yüreğini tam anlamıyla ortaya koyan fenerbahçeli basketbolcu. instagramdan da "en güçlüden değil, asla pes etmeyecek olandan korkun" şeklinde resim paylaşarak ne kadar inançlı olduğunu göstermiştir. seviyoruz seni bobby.

   
 6. türk vatandaşlığına geçtiği zaman idolü olarak gördüğü muhammed alinin ismini alan ve bir çok sporcu gibi ölümüyle büyük üzüntü duyduğunu ifade eden fenerbahcenin amerikalı basketbolcusu.

   
 7. bugün oynanan darüşşafaka-fenerbahce maçında adeta alev alarak oynayan ve attığı 20 küsur sayı ile takımının galip gelmesinde önemli rol oynayan basketbolcu. (maaşallah) böyle devam et reis.

   
  (Bkz: 07.11.2016 darüşşafaka doğuş vs fenerbahce maçı)
 8. Bu akşam willbekine kafa atmasına rağmen diskalifiye edilmeyen guard.

  Kendisi çok seven ve takdir eden biri olarak hiç tasvip etmedim yaptığı davranışı.tamam willbekin de az değil kışkırtmış Durmuş da tutup kafa atmaya gerek yok.

   
 9. Cska maçının uzatmalar dahil son 15 dakikasında kendine gelerek udoha eşlik etmesiyle birlikte takımın galibiyete uzanmasında önemli katkısı olan oyuncu.

   
 10. dün oynanan Beşiktaş maçında rakip seyircinin tepkisine maruz kalan, en ufak hareketinde tribünlerin yoğun küfrüne ve yabancı maddelerine maruz kalan, cevap olarak ta maçı kazandıran üçlüğü atarak eski koçuna birkaç kelam eden basketbolcu.

  maçtan sonra tribünlere dönerek verdiği tepkiyi gösteren fotoğrafını paylaşarak "ben de sizi seviyorum" demiştir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.