1 2 3 4 5 6 7 8

Barlarda sabahlayan asgari ücretli

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bekar olması muhtemel argari ücretlidir. ailesinin yanında kalıyor ve ailesine yük oluyordur. aldığı parayı barlarda yiyecek kadar sorumsuz ve zevkine düşkündür.

  para onun, hayat onundur bize düşen saygı duymaktır.

   
 2. sorumluluk duygusu henüz gelişmemiş olan çalışandır. parasının kıymetini bilmediği için sabahlara kadar vur patlasın,çal oynasın eller havaya yapan gencin yaptığı sorumsuzca davranıştır.

  Aklı başına gelecektir elbette ama iş işten geçmemesi gerekir. Evlendiğinde o çarçur ettiği maddi birikimi fazlasıyla arayacaktır.

  Ama herkesin özgür iradesidir sonuçta.Kimseye karışamayız ve üst entryde de belirtildiği gibi saygılı olmamız gereken durum.

   
 3. asgari ücretli olduğuna emin miyiz diye sorduran konu başlığı. asgari ücretli çalışan bir kişinin, çalışma şartlarını bildiği ve mesai bittiği zaman pek kolunu kaldıracak hali kalmadığı için, barlarda sabahlamasının pek fazla mantığa uymadığını belirtmek istediğim, sabahlarsa ertesi gün o işte çalışamayacağını ve işten kovulma ile karşı karşıya kalacağı için işsizlik konusunda master yapmak zorunda kalacak kişinin yapacağı iştir.

   
 4. askari ücretli bar çalışanı olduğunu da düşündürebilecek durumdur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.