1 2 3 4 5 6 7 8

ayakkabı vurması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yeni alınmış ayakkabının,achille tendonu üzerindeki dokuyu ezmesi yada sürtünme sonucu ayak topuğu arka tarafında oluşan doku zedelenmesi,yeni ayakkabının sert goncu,yada ayağa biraz küçük gelmesi biraz büyük gelmesi sonucu oluşur,eziyetli bir durumdur.

   
 2. bir hevesle alınan ayakkabının aynı duyguyla giyilmesine mani olan rahatsız edici durumdur. ve malesef ilk giyildiği zaman ayakkabı vuruyorsa eğer her zaman vurma ihtimali de yüksektir.

   
 3. bilimsel açıklamasını bilmediğim, bildiğin bastıkça topukta derin izler açılmasına sebep olan ve yara bandı ya da pamuk takviyeli bir şekilde giyilerek aşılmaya çalışılan durumdur.

   
 4. Bir tanesi de vurmasın olmaz mı dedirten, kışlıktan yazlıkğa geçerken geçen yıl çokça giyilmiş olmasına rağmen yine de arsızca bana bunu yapabilen ayakkabının ayağıMDA yaptığı yaralardIR.

  Su toplar yara olur yapışır acır bi kaç gün çekerim yani

   
 5. genellikle kundura tarzı ayakkabılarda görülen, ayakkabının çıkıntı bir noktasının ayağın bir noktasını tahriş etmesi ve bu tahrişin verdiği dayanılmaz acıdır.

   
 6. her yeni ayakkabı aldığımda ya da bir sezon giymeyip ikinci sezon giymeme rağmen, yine de ayaklarımın tahriş olmasına, acı çekmeme sebep olan durum.

   
 7. bunu bir tek ben mi yaşıyorum diye düşündüğüm bir durumdur. neyse ki yalnız değil mişim #13fv

   
 8. daha çok yeni ayakkabılarda yaşanılan ve insanın aksak yürümesine neden olacak olan acılı bir durumdur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam