1 2 3 4 5 6 7 8

atarlı apartman görevlisi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Her seferinde bir gerekçe bulup fırça atan görevlidir.

  Bir gün "paspası kaldır yasak!" der, öbür gün çöpün boyutunu beğenmez, başka bir gün kavanozları alamadığı için trip atar, sahanlıktaki lambayı beğenmez...

  Kendi işimi hep kendim görürüm oysa. içimden bir nobody çıkacak dur bakalım.

   
 2. bununla ilgili çok güzel psikolojik tespitlerim var fakat insanları kırmak istemediğim için yapmayacağım. Bir gün bir vali İstanbul'da bir umumi tuvalete girer. Etrafına bakınır hangi kabine girsen diye düşünürken, onu gören tuvalet görevlisi dayı; vali beyin kim olduğunu bilmeden, ''heyy hemşerim şırada 9 numara boş oraya gir'' der. Bu sözü beğenmeyen ama tüm kabinlerin boş olduğunu gören vali hayır ben en sondaki 1 numaraya gireceğim deyince. Görevli, '' burada yetkili benim, müsaade et de nereye gireceğine ben karar vereyim '' der. bu gerçek yaşanmış bir olaydır.

   
 3. bununla ilgili çok güzel psikolojik tespitlerim var fakat insanları kırmak istemediğim için yapmayacağım. Bir gün bir vali İstanbul'da bir umumi tuvalete girer. Etrafına bakınır hangi kabine girsem diye düşünürken, onu gören tuvalet görevlisi dayı; vali beyin kim olduğunu bilmeden, ''heyy hemşerim şurada 9 numara boş oraya gir'' der. Bu sözü beğenmeyen ama tüm kabinlerin boş olduğunu gören vali hayır ben en sondaki 1 numaraya gireceğim deyince. Görevli, '' burada yetkili benim, müsaade et de nereye gireceğine ben karar vereyim '' der. bu gerçek yaşanmış bir olaydır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.