1 2 3 4 5 6 7 8

astral seyahat

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Uyku sırasında ruhun bedeni terk ederek başka bir boyuta geçmesidir. Ruhunuz gezmekten hoşlanıyor ise farklı ülkelere aynı gece gidebilirsiniz.

   
 2. uzun yıllar önce internetten hakkında çok yazı okuduğum, nasıl yapıldığını öğrenip denediğim ve başarıya ulaşamadığım, benden başka deneyen insanlar olduğunu da görüp sevindiğim, ancak onların da başaramadığını görünce üzüldüğüm, tehlikeleri olduğundan da bahsedilen merak edilen bir durum.

   
 3. bu konuyla ilgili birçok kitap okuduktan sonra yaptığım sayısız denemeden sonra başarıya ulaştığım ancak o an çok korktuğum için bedenime geri çakılmamla sonuçlanan eylemdir.

   
 4. Sözlük vesilesiyle haberdar olduğum kavram.

  internetten araştırınca hayli ilginç gelmiş ve acaba ben de denesem olur mu diye niyetlenmem ile tırsmam bir olmuştur.ozellikle ruhun bedenden yükselip bedeni izleme kısmı fazlasıyla ürkütücü.

  yatar uyurum ya...gerek yok yani.

   
 5. bir gümüş bağ ile bedene olan ruhun çıkıp dolaşması olayı. fazla tecrübelerle bağın uzunluğu uzatılabilir. ilk zamanlarda korku nedeniyle bağ kısadır. bağın kopması gibi bir durumun olmadığı genel düşüncedir. ve aniden bedene çekilerek uyanma söz konusu olur çok uzağa gitmeye çalışınca. herkes bir kaç denemede yapamaz. ben lise yıllarında denedim arkadaşla beraber. bildiğin deli gibi halıya uzandık. ama ikimizde ayrılıp birbirimizi gördüğümüzde dehşet şekilde korkarak uyandık. aynı şeyi anlattık birbirimize. yarım saat içinde gerçekleşti. -gülücük- bilmiyorum artık böyle şeyler anlatmak çocuk masalı gibi geliyor ama bir şekilde ufak bir deneyim. belki de hayaldi. söylenenlere göre ayrıldığınız boyutta bir süre kaldığınızda tüm renklerin ve seslerin daha canlı olacağından artık gerçek dünyaya döndüğünüzde zevk almayacağınız efsanesi dönerdi. başka yaratıkların da o boyutta olduğu, seslerini duyabileceğiniz vs. vs. din hocamıza biz böyle bir şey yaşadık arkadaşla, mümkün müdür açıklaması nedir dediğimizde herkese nasip olmaz, doğru olması yüksek ihtimal demişti. bunu söylerken gülmüyordu. (ama şimdi ben yazarken gülüyorum) toplanın bakın ne anlatacağım havasında oldu ama yine de bir bilgidir. bağ var arada. uygulama yöntemi de ayakları başta, başıysa ayakta düşünerek bedenden ayrıldığını beynine inandırıyorsun. bir ip var önünde.. onu tutarak kendini çekiyorsun gibi zorladığında olabilen bir seyahattir. çift kişilik biletim var gelmek isteyen olursa ikisini de alsın arkadaşıyla gitsin ben gelmiyorum. -gülücük-

   
 6. işsiz kaldığım zamanlarda merak ettiğim ancak hiç denemediğim yolculuk. korktum belki de. ya gitmek istediğim yer güzel olur da dönmek istemezsem, ya gitmek istediğim yer yeterince güzel olmayıp döndüğümde buraya daha çok bağlanırsam, ya cinler periler ruhumu kaçırırsa...

   
 7. Opel astra ile yapılan seyahat sandığım konu.

   
 8. İnsanı ürküten bir deneyimdir.uyku halindeyken ruhunuz bedeninize ayrılır çıkar gezinirsiniz. Kendinizi uyurken seyredebilir farklı evleri, farklı ülkeleri gezebilirsiniz. Bir denemede basariya ulaşmış ama korkumdan odanın dışına çıkmamistim ya geri gonemezsem diye. Sonraki denemelerimde beceremedim ve birdaha denemem olmadı.

   
 9. Özel müzikleri olan , yogun denemeler sonucu basarıya ulasabileceğiniz eşsiz deneyim.

  Ruhun bedenden ayrılıp önce baş aşağı olup sonra bir anda yükselişini duyumsamak harika bir şey... önceden evde koridorda kendinize rota olarak durak noktaları belirlerseniz işiniz kolaylaşır.

  Ilk denememde evin içinde dolaştım. Ikincide ilçenin üzerine kadar yükseldim gece olduğu için tedirgin oldum dönememekten korktum. Oysa yersiz bir korku çunkü bilinc sizi çağırdıgı an elektrik süpürgesiyle çekiliyor gibi bedene geri çekiliyorsunuz zaten.

  Herkesin deneyimlemesi gereken tuhaf seyhatttir kendileri...

   
 10. Gerçekle alakası olmayan batıl bir uygulamadir

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam