1 2 3 4 5 6 7 8

artık yazmayacağım

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Dinlenmeye ihtiyaci olan yazarin -geçici- tribi

   
 2. Söyleyince kesinliği olan ama kısa sure sonra vazgeçilen durumdur

   
 3. izine ayrılma ihtimali olan yazar söylemi

   
 4. sözlüğü zirvede bırakmak ve yeni yazarların önünü açmak isteyen yazarların günü gelince sıklıkla söyleyecekleri cümledir.

   
 5. artık yazmayacağım deyip, tekrar tekrar yazacak olan, dikkat çekmeye çalışan yazar söylemi.

   
 6. artık yazmak istemeyen ilham perileriyle arası bozulan yazar söylemidir. artık yazmayacağım demektense bir müddet dinlenmeli ve kafasını toplamalıdır. yazmayı bırakmanın kolay olmayacağını anlayacak ve geri dönecektir elbet...

  geçici bir hissiyattır, ve öyle olması da dilenir.

   
 7. Bu bir

  Cok da tınnnnn

  Baslıgıdır

   
 8. Kendisine göre çok havalı bir gidişe imza atan hamitilazi yi hatırlatan başlıktır. Bekledi bekledi 1453. Entrysinde gitti. Aslında çoktan sıkılmıştı ama 1453 olana kadar da ota çöpe entry girmesi de çabasıydı. Glck

   
  (Bkz: Hamitilazi)
 9. Bir magdur edebiyati yaratma cabasi. Tekrar döndüklerinde bize su yapildi bu yapildi diyerek , yapacaklari pisliklere kilif bulma cabasindadirlar.

  Sekil derdi olmayan usulca gidiyor zaten, bak medcezir gitti, gitmesi gerekiyordu, döner dönmez bilinmez. Ama adam gibi gitti , gelirse de adam gibi gelir.

  Küstüm gidicem, oynamiyorum artik. Sizi de savciliga vericem, tayyip amcama sikayet edicem. Goruceniz siz, bilmem ne, ıngaaa ıngaaaaa. Bu ne kardesim, defol git yaaa, sizle mi ugrasicaz, mal mal hareketler yapiyorsunuz.

   
 10. tekrar dönüşün belirtisi olan ifade.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.