1 2 3 4 5 6 7 8

amigurumi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sık iğne tekniğiyle yapılan ve içi pamukla doldurulan örgü oyuncaklar. internette o kadar çok çeşidi bulunmaktadır ki, insanda yapma isteği uyanmaktadır. nasıl yapılacağına dair bloglar da mevcuttur. amigurumi kelimesi ise japonca bir kelime olup, japonların her işi sanata çevirmesine insan hayran olmaktadır.

   
 2. Son zamanların fenomen elişi.

   
  (Bkz: Elişi yaparak rehabilite olmak)
 3. Sıkiğne tekniğinin oyuncağa uyarlanmış halidir. Örmek için bir tıg ve bir tüysüz ipe ihtiyac vardır, bir de sarışın ve kısa boylu olmalısınız, ve kullanıcınadınız ingilizce olmalı . İftiharla sunarım

  https://i.hizliresim.com/YgA7p2.jpg

   
  (Bkz: tavşan)(Bkz: Elişi yaparak rehabilite olmak)
 4. Hala tavşanımın tarifini isteyen olmadığı için gördüğümde üzüldüğüm örgü tekniği başlığı. Bu şahesere duyarsız kaldığınıza inanamırrrererrö

   
 5. Sütaş reklamında oynayan Buzu'nun yapılış tekniği. Bildiğim kadarıyla kadife ipten yapılanları peluşu andırdığı için tercih ediliyor.

   
 6. örgü ve iplerden yararlanarak oyuncak bebek, hayvan vb. şeyler yapma sanatıdır. son zamanlarda genç bayanların gözde hobileri arasına girmiştir. ve işini ilerleterek ördükleri bebekleri sosyal medyada satışa çıkaranlar ve sipariş alanlar da olmaktadır.

   
 7. kadife ip satışlarını patlatma sebebi.

  Kadife ipler zayıf dokulu.

  Çat çut gidiyor başka şey örünce.

  O yüzden bu bulunmuş olabilir.

   
 8. Çocuğunu oyalamak için Basit örneklerden başlayıp, alıp başını giden, işi çok üst düzey aşamalara çıkartan, bunu bir kazanç kapısı haline getiren tanıdıklarım var. ancak bu iş bana göre değil, ben hobi olarak taş boyamayı tercih ediyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.