1 2 3 4 5 6 7 8

ali koç

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 2018 mayısındaki kongrede başkanlığa aday olan ve tüm camiayı birleştirerek fenerbahçeyi yeniden ayağa kaldıracak olan güzel adam.

   
 2. türk iş adamı. Rahmi Koç'un en küçük oğludur.

  Londra'da Harrow School'dan mezun oldu. Rice University'den diplomasını aldı. Harvard University'de yüksek lisans yaptı. ABD'de çeşitli kuruluşlarda çalıştı ve Koç Holding yönetim kurulu üyesi kurumsal iletişim ve bilgi grubu başkanı oldu. Ali Koç, Nevbahar Koç ile evli ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

  30 Mayıs 2015 tarihindeki Fenerbahçe Spor Kulübü olağan kongresinde bir sonraki kongrede başkan adayı olacağını açıklamıştır

  tarih geldi çattı yıl 2017 adayım dedi.

   
 3. fenerbahceliyiz hesabı ile sosyal medyayı kullanmaya başlayan ve taraftarların görüş ve önerileri doğrultusunda başkanlık adaylığı sürecini geçiren fenerbahçenin yeni başkanı olmasını istediğimiz kişi.

   
 4. Fenerbahçe spor kulübü başkanlığı için adaylığını koyan ve dün kongre üyeleriyle buluşmasında gövde gösterisi yapan kişi.

   
 5. Baskan olursa ilk defa bir isim kulüpten daha büyük marka oldugu halde ve reklama ihtiyacı olmadigi halde baskan olmus olacak.

   
 6. aziz yıldırıma ilk defa seçime girdiğini hissetirecek güzel insan

   
 7. taraftarın büyük kesminin desteğini alan ve başkan olması durumunda fenerbahceye görülmemiş bir maddi destek sağlayacağını açıklayan koç ailesinin değerli üyesi.

   
 8. fb nin başkanı olmasını istemediğim kişi.bir Galatasaraylı olarak kesinlikle aziz yıldırımı destekliyoruz.

   
 9. 3 haziran günü gelecek inşallah gönlümüzün efendisi.

   
 10. aziz yıldırımın başkanlığı kaptırmayacağı bir işadamı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.