1 2 3 4 5 6 7 8

Akrep Yiyen Kayserili

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Akrep yemek için nasıl bir duygu durumunda olduğunu düşünüp kafaları yediğimiz şahıstır. Vefat sebebi akrep yemek suretiyle kendini zehirlemesidir. İlk akrep ten sonra tadını almadığını farkedip zannımızca ikincisini de yemiştir. Garipler ülkesinde sıradan bir gün.

   
 2. bunu da kaptuırmadık diyecem de

  bir de düşünüyorum gerçekten hangi haleti ruhiye içinde idiki öyle bir eylem gerçekleştirdi.

  bildiğin intihar bu aslında

  yada biri ile iddaya mı girdi bana bişii olmaz gardaş biz gayseriliyik mi dedi

  sanırım bilemeyeceğiz yarında bu olayı da unutup hangi neyi başka ülkeye kaptırmayacaz diye beklemeye geçecez

   
 3. üzerine bir de uzun yola çıkmış.

  acaba üzerinden kaç saat geçmiş ?

  çiğ mi yemiş , pişirip mi yemiş ?

  acaba sarı akrep miymiş, siyah akrep miymiş ?

  çok dramatik, üzücü bir haber.

   
 4. Belgesellerde, yaban hayatında, ed stafford protein ihtiyacımı karşılayacağım diye atıyor ağzına birkaç börtü böcek ama gerçekten yiyor mu, orasını bilemeyiz. Yiyormuş gibi yapıp, yutmadan tükütüyor da olabilir, montajla herşey mümkün. Gerçek hayatta bırakın akrebi, kötü cins bir örümcek yanlışlıkla ağza girse (piknik alanında uyurken mesela) vücutta olmadık sorunlar yaratabilir. Kaldı ki akrep, vücuda alınması istenecek olan en son hayvanlardan biridir, insan uzaktan görse dahi ödü patlar, kaçacak delik arar kendine. Akrebi alıp da yemek akıl tutulması olsa gerek. Bu durum, "Yenecek başka şey mi kalmadı" sorusunu da akla getirir. Kişinin Vefat etmesi ise ayrı üzüntü kaynağı, böyle sonuçlanacağını bilse yapmazdı herhalde, cehaletinin kurbanı olmuş. Bilerek, isteyerek yediyse de intihar gibi birşey olmuş.

   
 5. kayserili yağlama yer.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam