1 2 3 4 5 6 7 8

ağlatan şarkılar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. insanın kendi yalnızlığıyla hesaplaştığı zamanlarda dinlediği ve insanı derin düşüncelere sevk eden şarkılardır. hayatındaki hataları,doğruları,nedenleri,keşkeleri uzun uzun düşünür insan. kimi alkol alır dertlenir, kimi sigarasını yakar dertlenir..

   
 2. spoiler

  Şimdi beni ağlatan şarkı

   
 3. Albüm ismi gibi olmuş dediğim başlıktır. İçinde : Teoman , Şebnem Ferah , Zerrin Özer , tabii ki Sezen Aksu , Oğuz Aksaç , Celal Güzelses , Grup Abdal , Zeki Müren olabilir .

   
 4. her dertli,her aşık insan için duygularını ifade eden hüzünlü şarkılardır...öyle zamanlar olur ki ne dinlersen dinle yüreğine dokunur sanki sana yazılmıştır...

   
 5.  
  (Bkz: bir sigaranın asla yetmediği şarkılar)
 6. Bilal sonses: Çat kapı

   
 7. Zerrin Özer

  Her Şey seninle güzel.

  Orijinal plak kaydı.

   
 8. gözlerdeki musluklar zayıf olduktan sonra erik dalı gevrek şarkısı bile insanın burnunun direğini sızlatmaya yetiyor. insanlar bu şarkıyla oynaya oynaya evlenip yuva kuruyorlar bize de imrenmek, kıskanmak kalıyor. bu yüzden de düğünlerden uzak durmaya çalışıyorum.

  insan dokunsalar ağlayacak modda ise ajdardan çikita muzu bile dinlese duygu seline kapılması muhtemeldir. bence ağlatmayan şarkı bu yüzden yoktur müzik albümlerinde.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.