1 2 3 4 5 6 7 8

acıların çocuğu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Genellikle şarkıcı küçük emrah için söylenen ama aslında durumu iyi olan ama sonradan durumu bozulan kişiler (bu büyük olur çocuk olur farketmez) için söylenen söz veya durum.

   
 2. parmağı kapıya sıkışan çocuğun acılar içinde ağlarken düştüğü acıların çocuğu durumu

   
 3. ne cekti be emrahın annesi denebilecek bir konu

   
 4. küçük emrah ile hayat bulmuş, dünyada çekmediği eziyet kalmamış insanlara söylenen söz. aynı zamanda intihara sürükleme potansiyeli yüksek emrah parçasıdır. dinlemekten ve dinletmekten itinayla kaçınınız efendim.

   
 5. Küçük emrah la tutan ancak küçük ibo ile tutmayan "Ünvan"

   
 6. bu kategoriye girebilmek için bazı şartların oluşması gerekir.ilk gereken aşağı eğimli iki adet kaştır.yüzde o ifadenin sağlanmasının olmazsa olmaz koşuludur.ikinci olarak acılı gözyaşılı bir hayattır, son olarak tüm bunların bir Türk filminde toplanmasıdır.

  dipnot:anne rolünü oya Aydoğan'nın oynaması tercih sebebidir. başrol oyuncusu zaten bellidir deklare etmeye lüzum dahi yoktur.

   
 7. Yıllar yılı dert yolunda

  Ne ilk nede sonuncuyum

  Kahrediyor hayat beni

  Acıların çocuğuyum

  -Yıllar Yılı dert yolunda

  Ne ilk nede sonuncuyum

  Kahrediyor hayat beni

  Acıların çocuğuyum dizeleriyle başlayan şarkı sözü

   
 8. asıl acıyı çeken acıların çocuğunun annesidir.

   
 9. 1985 yapımı filim, bu filimi vhs video kasetle ile video da seyretmiştim. filimin başlangıç jenerik muziği hala daha aklımdadır. hey gidi günler, gençlik.

   
 10. emrahın küçüklüğünde çekilen filim sonrasında emrah bu lakaptan kurtulabilmek için pop türü şarkılar söylediyse bu lakaptan kurtulamamıştır. Aslında ona pop değil arabeksin yakıştığı şarkıcı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.