1 2 3 4 5 6 7 8

SAtmi

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

17 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
12.03.2015 12:32 son işlem tarihi takip etme takip et

Rüzgarda ters dönen şemsiye

o kadar çok kişinin başına geliyorki, geçenlerde haberlere konu olmuş bir durum...

Çin malı şemsiyelerin rüzgara dayanıksız olduğu ancak %100 yerli malı üretimlerin tel sayısının fazla olması nedeniyle kırılmaz denecek derecede mukavemete sahip olduğu şeklinde duyurum a konu edilen olay.

09.03.2015 13:37
 1. akıllı telefon çılgınlığı

  Bu teknolojiye ihtiyacımızın olduğunun ancak mahkum olmamamız gerektiğinin bilincinde olarak, herşeyin azı karar çoğu zarar felsefesini hayatımıza empoze etmemiz gereken, çağın problemlerinden biri olarak gördüğüm durum.

   
 2. her işi son güne bırakmak

  Aklımızın yumurta kapıya dayanmadan çalışmadığını, davranışlarda gösterme durumu

   
 3. dolmuşlardaki müsait kelimesi yerine alternatifler

  artık her yerde duramıyoruz cevabı ile vatandaşın alternatif cümlelerini durakta indiricem şeklinde bozan soförlerin sürekli karşılaştıkları duruma sebep olan arayış.

   
 4. müşteri hizmetleri

  hizmet sektörünün sanayi sektörüne benzerlik gösterdiği bir hizmet kolu..çalışanların makinalardan farkı olmadığı, ezberci, tek düze, mutsuzken dahi mutlu görünen,müşteriye hizmet vermekten çok vermek istediğini vermeye çalışan ve genelde sorun çözmekte yetersiz kalan, kalabalık çalışma ortamlarında insanların bir arada yanyana çalıştığı işin adı.

   
 5. dolar

  "kriz" dönemlerinde, gelir dağılımını iyice adaletsizleştiren para..o hareketlenince yoksulun kabı boşalır, ağanın kabı "dolar"

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam