1 2 3 4 5 6 7 8

abdüllatif şener

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Akp den beklenmedik anda istifa eden eski vekil

   
  (Bkz: milletvekili)
 2. dün yapılan iyi parti kongresinde salonda kongreyi yerinden takip eden misafir siyasetçi. ekranda görüldüğü anda salonun büyük destek verdiği belirtilmiş.

   
 3. her gördüğümde aklıma "her mülkiyeli biraz komünisttir" sözü gelen eski maliye bakanı.

   
 4. Sütten cikmis ak kasik gibi takilan ama öyle olmayan siyasetci

   
 5. kurucusu olduğu ak parti saflarından ayrılıp chp li muharrem incenin mitingine katılan eski siyasetçi.

   
 6. Sürekli saf değiştiren siyaset adamı. Kimin yanında arkasında belli olmuyor. Daha düne kadar akp'liydi şimdi ise CHP ile kolkola gördüğüm kişi oluyor aynı zamanda.

   
 7. Tayyip gibi hergün degil bir kez kandirilmis adam. Onda da tayyip kandirmis zaten. Ha sever miyim hic sevmem. Ama memleket yöneten hainlerden iyidir gene

   
 8. kocasından boşanıp kısır toplantılarında kocasının fuşkilerini bir bir anlatan kadın modeli.

   
 9. spoiler

  duayen gazeteci ve yazar yılmaz özdil'in 16 mayıs 2018 tarihli köşe yazısında gayet açık ve net, muazzam bir şekilde özetlediği siyasetçi, eski akpli bakan, vekil ve akp'nin kurucularındandır. açın yazıyı okuyun. adam dürüst. böyle deyince o da masum değil, o da öyle değil ama neyse diyenler var. yanlışları olmadı mı olmuştur mutlaka kusursuz insan ve ya siyasetçi dünyada yok buna dünyanın en güçlü ve en saygın lideri ulu önderimiz cumhuriyetimizin kurucusu gazi mustafa kemal atatürk dahil. bu adamda dürüst siyasetçi en güçlü olduğu dönemde bıraktı gitti istese başbakan olurdu koltuk sevdalısı vatan haini yalaka değil en azından dürüst ve insan önemli olanda budur gerisi tırt ben hiç bir siyasetçiyi sevmem sadece saygı duyarım o da bazılarına bu da onlardan biridir. 2008'den beri bas bas bağırıyor ama nafile. duyan yok ne yazık ki dediğimdir.

   
 10. cumhurbaşkanı erdoğanın sevmediği ve adam yerine koymadığı siyasetçi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.