Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

50 tl lik hediye çeki

paylaş araştır

1. Şişirilmiş fiyat üzerinden yapılmış en büyük kıyak

2. umurumda olmayan ve hiçbir zaman kullanmayacağım çek

3. herhangi bir köy okuluna kitap göndererek kullanılmasını umduğum çek.

4. Kazanmak için her şeyin yok sayıldığı kapital belge.

5. almak için her türlü çirkefliğin yapılıp sonrasında bu çirkefliği yapan insanların bunu köy okulunda kullanabileceğini düşünen yazarlar için üzüldüğüm hediyemsidir.

6. olmayan kaliteyi daha da düşüren uygulama.

7. çirkeflik kelimesinin yazarlar için kullanımı kanımca ağır kaçmaktadır. yapılan şeyler sözlük kuralları dışında olsa zaten moderatörler tarafından engelleneceğini düşünüyorum. demek ki bu yazarlar kural ihlali yapmıyor.

ayrıca kendi ismini listede görmek zaten bir çok yazarın egosunu tatmin etmiştir. bu yüzden hediye çekleri hayır işi için kullanılabilir.

ps: bu kadar rahat yazmamın sebebi benimde bahse konu olan listede ilk sıralarda olmamdır.

tanım: 700 küsür entry girerek kazandığım çektir.

8. Bütün sözlük yazarlarının sistemde bir sıkıntı oluşturmayan bu yönlendirme olayını kullanmaya ve sonucunda oluşacak yönlendirme çöplüğünü izlemeye davet ettiren başlık. Bakalım herkes kullandığında, sözlük nasıl bir yer oluyor diye hep birlikte gözlemlememizi sağlayacak olgu.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.