1 2 3 4 5 6 7 8

50 kürt siyasetçinin açlık grevi yapması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sonuna kadar gitmelerini dilediğimiz ve hepsi ölene kadar sürmesini temenni ettiğimiz bebek katili apo yanlısı siyasetçilerin yaptığı eylem.

   
 2. Onlar ölene kadar desteklediğim isabetli karar

  50 kişi az

  Sayıları daha fazla.olmak ki bir batında o sayıda kişiden Kurtulmuş olalım

   
 3. Yanlış ifade edilmiş konu. Doğrusu 50 pkk uzantısı elemanının göstermelik açlık grevi olacaktı.

  Bu tür ifadeler iki kere sakıncalı: 1- Hiç gerçeği yansıtmadığı halde bu tipleri tüm kürtleri temsil ediyormuş gibi yansıtmak. Onlara hakketmedikleri bir meşrutiyet arz etmek.

  2-Bunlarla ilgisi olmayan, hatta karşı olan, teröre ve şiddete karşı, ulkesinin birlik ve bütünlüğünden yana olan kürtleri incitmek.

  Bu sakıncalı ve tehlikeli dil terk edilmeli. Bunlar kürt siyasetcisi filan değil pkk uzantıları.Pkk talimatları doğrultusunda hareket eden kişiler.

  Bir de daha dün öcalan' in silah biraktirma yetkisi yok, ona karar veremez filan diyorlardı, şimdi noldu?

   
 4. değerlendirmesini yaparken elbette devletin birliğini ve beraberliğini, bayrağını,dilini benimseyen kürt vatandaşlarımızı ayırmamız gereken ama bölücülük zihniyetindeki bu apo sevdalılarının da sonuna kadar üstüne gidilerek kökünün kazınmasını temenni ettiğimiz olaydır.

   
 5. arada çay ve sigara molası verdikleri söylenen ilginç grevdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam