Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

37 bin öğretmen ataması

paylaş araştır

1. ülkenin doğusunda yaşanan terör olayları ve yüreğimize acı birer ok gibi saplanan şehit haberleri nedeniyle tercih başvurusu yapacak adayları ve ailelerini kara kara düşündüren öğretmen atamasıdır.

2. Bilişime az kontenjan verilen ve bu yüzden 93,77 puanla istediğim şehirde öğretmenlik yapamayacağım atamadır.

3. her sene öğretmen atamalarının çokluğundan kaynaklı olan ve herşeyiyle istediklerini bir türlü elde edemeyen öğretmenlerin yine de şikayetçi olduğu atamadır

dertleriniz biter inşallah öğretmenim..

4. seçim öncesi 47 bin atama vaadiyle bir partinin milli eğitim bakanlığı tarafından öğretmenleri heveslendiren ama seçim sonrası aynı partinin maliye bakanlığı tarafından 37 bin kontenjana izin verildiği gerekçesiyle adeta bir danışıklı kandırmaca yöntemiyle öğretmenlerin hevesini kursağında bırakan atamanın ta kendisidir.

5. muazzam bir sayı olmasına rağmen , türkiye gibi bir işsizler cenneti ülkede atanmayı doğuştan verilmesi gereken bir hakmış gibi algılayan öğretmenlerce yetersiz bulunan atamadır.

6. rahat 300 bın cıvarında öğretmenin bosta kalması

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.