Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3600 ek gösterge

paylaş araştır

1. bu yıl bu sorunun halledileceği söylenen konu. Dünya gazetesi "...Toplantıda maaş artışları yanı sıra çeşitli sosyal haklarla ilgili varılan mutabakatlar da açıklanacak. Dünya Gazetesinde yer alan habere göre; Bu kapsamda bazı meslekler için daha önce taahhüt edilen 3600 ek göstergenin de yıl sonuna kadar sonuçlandırılacağına ilişkin hükmün, imzalanacak metinde yer alacağı kaydediliyor." dedi. Hadi bakalım sonuç ne olacak pek umudum yok ama...

2. 3000 göstergenin nimetlerinden faydalanirken 3600 gösterge de hız cezası yermişim korkusuna kaptıran limit.

Şaka bi yana maaşa oldukça güzel yansıyacak olan rakamları yanyana bir arada görmek şimdiden heyecan verdi.

(Bkz: olsa da yesek)
  3. bildiğim 2008 den sonraki işe girenlere yaramayacak uygulama. yanlışsam düzeltin

4. 2023 e de bu yasa çıkarsa çıkmazsa da çıkmasa da çıkmasın.

5.  
    (Bkz: öfke)(Bkz: umut tacirliği)(Bkz: ya tutarsa)(Bkz: kandırılmak)(Bkz: söyleyecek söz bulamamak)
  6. gelecekte bir gün gelecek diye insanların beklediği yasa

7. mühendislerin 6400 ek gösterge beklediği doğrudur...

8. lisans mezunu her kes verilme taraftarıyım.

9. 3600=seçim vaadi.

10. Mühendisler ve doktorlar 6400 ek gösterge bekliyor hayırlısıyla bu çalışmalardan çıkmasını...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.