Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3 temmuz kumpasının tescillenmesi

paylaş araştır

1. mahkeme tarafından açıklanan gerekçeli karar ile kurulan kumpasın "Fenerbahçe üzerinden futbol sektörünü ele geçirme girişimi" olarak resmiyet kazanması ise tescillenmesi durumu. hadi hala şike vs vs deyin bakalım..

2. Birinci düşünülmesi gereken, dönemin başkanının telefon dinlemelerinde tarlaya ektik çıkmadı bir daha ekmeyelim dediği tarla neresi ve ekilen kabak mı eken işçiler kim, ne zaman ekim yapsak olmuyor dediği ve bundan sonra ekmeyelim cümlelerinin düşünülmesi gereken durum.

İkincisi federasyon hukuk kurulunun şike var ama görüntüleri izledik sahaya yansımamış dedikleri şike hangi maçlarda kimler tarafından yapıldığı, sahaya yansımadığının nasıl anlaşıldığının düşünülmesi gereken durum.

Bu karar olsa olsa, yapılanların fetö sayesinde içinden sıyrıklarla ve şaibeli bir kupayla atlatıldığı bir durumdan başka bir şey değildir.

Biraz utanması olan youtube a şike ses kayıtları yazar, 14 tane tape var tape tape dinler. Bir daha da 2011 kupasından bahsetmez ve o kupayı tape tape müzesinde tutar.

3. Feneri aklamayan karardır. Bu karar feneri temiz yapmaz, şike tescillenseydi şikeci de yapmayacaktı.

Şike hep vardı bu ülkede, var olmaya da devam edecek. Mesele fenerbahçe meselesi degil, ahlaki bir meseledir. Daha az şike yapanın kendini temiz sandığı güzel memleketim.

4. biraz utanması olanın yıllarca dua ve himmetlerle, tff ve mhk ayakları sayesinde kupalar kazanıp kendini ak sanması üstüne de hala utanmadan başkasına çamur atmaya çalışması olan durumun mahkeme kararıyla belgelendiği karar.

5. hala aynı anlayışın ve pis düzenin devam ettiği ve sahada değil masa başında kazandıklarını itiraf eden arsız ahlaksızların hegamonyasında olduğu süreçtir.

6. hala aynı anlayışın ve pis düzenin devam ettiği ve sahada değil masa başında kazandıklarını itiraf eden arsız ahlaksızların hegamonyasında olduğu süreçtir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.