Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3 nokta

paylaş araştır

1. tamamlanmamış sözlerin sonuna konandır.

2. Çok fazla mana yüklelenen noktalama işareti

3. eksik bırakılan cümlelerin sonuna konulan noktalama işareti.

yazışmalarda kullanmayı tercih ettiğim ve hep sürekliliği bitmemişliği işaret ettiğinden dolayı gizli bir anlam taşıyan işarettir ayrıca .

3 nokta iyidir.tek nokta varsa eğer o zaman tehlike arz edebilir.

4. Emre Aydın'ın 'son defa' adlı şarkısında daha derin bir anlam kazanmıştır benim için...

Bi bitmeyen gece bıraktın,

Ve üç nokta düşürdün...

5. idal'ın kural dışı başlıklara bırakıp ''hop hemşehrim yanlış giden bir şeyler var notumu aldım sonra geri döneceğim'' demek istediği meşhur noktalama işareti ve ya simge.

6. dikkat çekmek için veya ilgiyi oraya çekmek için kullanılan noktalama işareti

7. idale özgü olan ve görenin korkup titrediği ve kendine geldiği noktalama işareti.

8. çok şey söylemenin kısa yoludur.

bir de hınca uluç usulü iki nokta vardır ki can yakar.

9. İletiler bölümünde beğendiğim iletilerin yoruma kısmına nazikçe bıraktığım imla işareti

O kadar kanıksanmış ki iletilere yorum yazdığım da garipseniyordu bir zamanlar.

10. Aslında çok şey anlatacakken, sürekli kullanılarak ehemmiyetini kaybetmiş , noktaların the beatles ı iken, yurtsever kardeşler e dönüştürülmüş noktalama işaretidir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.