Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

28.01.2018 trabzonspor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. süper ligin 19.haftasında trabzonda oynanacak olan maç.başlama saati 19,00 maç biter mi, yarım kalır mı bilemiyorum.

2. fb nin rahat kazanacağı bir maç. keza trabzonluların göstermelik fener düşmanlığına bakmayın, hepsi fener hayranıdır. Ogün ve Abdullah gibi fenere gidip armayı öpen futbolcuları vardır. Gökdeniz fenerin kapısından dönmüştür. o yüzden olaylara falan aldanmayın trabzonla fener kardeştir. trabzonun asıl düşmanı galatasaraydır.

3. alt yapısı olan Trabzon takımından fi tarihinde 2 tane oyuncu geldi diye kardeş ilan edilen iki takımın maçı.

zaten onun için her sene sahaya çakı galan atılıp millet sahaya dalıyor.

(Bkz: kafan güzelmiş canım güle güle kullan)
  4. ali palabıyığın yöneteceği maç. şimdi tinerciler yine doluşur.

5. trabzonspor - fenerbahçe ve ali palabıyık arasındaki ilişki düşünülünce farklı bir fenerbahçe galibiyeti beklenen maç olacaktır.

6. fenerbahçenin her derbide olduğu gibi yine hakkının yendiği ve rakibin kasap 2 oyuncusunun ilk yarıda atılmadığı, 85 te josefin attığı golle beraberliği kurtardığımız maç.

7. Trabzon' un her sezon olduğu gibi fenere yattığı maçtır. bu hamsiler Galatasaray düşmanıdır. Bi Galatasaray'a karşı top oynarlar. fenere yatarlar. ts fb kardeştir. bakmayın hasım gibi davrandıklarına. bir Galatasaray taraftarı 2010-11 sezonu şampiyonu trabzonspor pankartı açmıştı. bu hamsileri neden savunuyorsunuz?

8. hakem ali palabıyığın ilk yarıda çok net 2 kırmızıyı vermeyerek feneri doğradığı ve fenerbahcenin muhtemel 3 puanının çalındığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.