Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

24.11.2018 ankaragücü vs beşikaş maçı

paylaş araştır

1. babel'in olmamasının BJK adına dezavantaj değil açık bir şekilde 'avantaj' olduğu futbol karşılaşması.

Beyefendi sene başından beri kanatlarda top ezmekten başka birşey yapmıyor zira, adamı deportivo'da Ispanya 2. liginde sürünecekken Beşiktaş alıp parlattı, yıllar sonra tekrar burdaki performansı sayesinde milli takımına kadar seçildi (milli takımında da hiç bizdeki gibi topu ayağında tutmuyor, pas vermesi gerekince hemen veriyor ama bize gelince varsa yoksa çalım top kaybı çalım top kaybı!) ama medyadaki haberlere bakarsak zam istiyorum diye tutturmuş gidiyor. Kanatlarda oynadığı top zaten sezon başından beri rezalet, bunu forvete koyup 'sen sadece şut çek başka birşey yapma' demek lazım ama Şenol Güneş de adamı ısrarla kanatta oynatıp takımın hücum gücünü kısıtlıyor.

Bu maç Gökhan Töre oynasın da belki Töre kendini bulursa Babel 'alternatifinin her daim olduğunu görüp' kendine çeki düzen verir.

2. #1h7m girebiliyorsun maskov sorun yok onlarda

#1h7n elit ligde başarılar dilerim ice dostuma o zaman(gülücük)

ben yanıma taş falanda alıyım o zaman, bozuk para kurtarmaz bu hakemi

gergin geçmesi beklenilen iki düşman takımın maçıdır

olay çıkmaz umarım

3. ulsgkc'nin turnuvada bjk'ye verdiği karşılaşma.

(Bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  4. ulaşa teşekkür ettiğim ama çakallık yaptığını görmezden gelemeyeceğim başlık.

yarışmada 1 vermiştim önce sonra sildim 0 yaptım.

(Bkz: çakal carlos)(Bkz: ulaşgkc)
  5. realite var arkadaşlar, bjk yi yenecek kadar güçlü değil ve eksikler çok malesef(gülücük)

gönlüm ankaragücünden yana ama realist bakarsak da zor olacak yenmemiz

ankaragücünün zorlanacağı maçtır

6. ulaşın fenerbahçe ankaragücü maçından öncede fener bizi havada karada yener diyerek totem yapıp angaragücünün bizi hallaç pamuğuna çevirdikten sonra ulaşın aynı totemi denediği futbol müsabakasıdır. (gülücük) Ne karmaşık cümle oldu ben bile anlamadım umarım okuyucu anlar (ümitli yüz emocisi)

7. #1h9h böyle yaparak bizimkileri havaya sokuyoruz işte(gülücük)

ahlaksız federasyonun maçı son anda kayseriye verdiği maçtır

tarih bu ahlaksızlığınızı unutmayacaktır asla

8. bu karar önceden alsaydı da yarışmada 2 verseydik diye hayıflandırtan maç.

9. burda düsüncelerimi acıkca yazamayacagım ama tüpçünün beşiktasın alması için ali cengiz oyunlarının kralını yapmaya calıstıgı mac.

10. Olacak her olayın sorumlusu tff dir. Kimse iki gün sonra ankaragücü taraftarı futbol teröristi demesin.

Futbolda şiddetin meşru olacağı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.