Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

24.04.2016 trabzonspor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. dün beşiktaşın berabere kalmasından sonra önemi biraz daha artan maç. fenerbahceli futbolcular, hiç olmazsa bu beraberlikten sonra yüreklensinler de çıkıp adam gibi oynasınlar artık.

2. trabzonspor'un da asılacağı maç olacaktır.

fenerbahçe bu maçtan galibiyetle ayrılırsa şampiyonluk şansını da ciddi oranda artırır.

3. fenerbahcenin volkan,gökhan gönül,hasan ali,alves,kjaer,josef,m.topal, alper,volkan,nani ve van persie ilk 11 ile başlayacağı karşılaşma.

birazcık ruhunuz varsa çıkın adam gibi oynayın, kazanın gelin.

4. fenerbahçe'nin alper potuk ile bulduğu gol neticesinde 0-1 öne geçtiği maç. nani'nin hasan ali'ye ara pası ve hasan ali'nin çizgiden asisti güzel.

5. trabzonspor'Un çok bariz bir şekilde güç olarak fenerbahçe'den fersah fersah altta olduğunun ispatı olan mücadele. fenerbahçe şimdi de volkan ile bir gol bularak maçı 0-2'ye getirdi.

6. fenerbahçe'nin trabzonspor'u darmadağın ettiği mücadele. güç farkı çok net görülebiliyor. maç şu anda 0-4 oldu ancak daha fazla gol atarsa fenerbahçe tribünler sahaya inebilir.

7. #13gn

maalesef ki demedik mi demek istemediğim maç.

8. trabzonsporlu taraftarların sahaya inmekte geç kalarak boşu boşuna fenerbahceli futbolcuları fazladan yorduğu maç. - gülücük -

şaka bir yana cidden bu ruh hali çok sıkıntılı, atın artık şunları ligden. illa birinin ölmesi mi gerekiyor-ki geçen geçen sene bunun eşiğinden de dönüldü-

trabzonsporlu taraftarın sahaya inip ilave yardımcı hakemi yere yatırıp baya baya dayak attığı maç. bakalım nasıl ceza gelecek.

9. sabaha kadar oynansa trabzonspor'Un gol atamayacağı müsabakaydı.

ancak maç 2-0 iken trabzonspor'Un net bir penaltısı es geçildi, belki verilse işler değişebilirdi. bu da maçın kırılma noktası oldu bana göre. zaten ikinci yarıdaki goller de gelince trabzonspor iyice dağıldı. ancak artık gelenekselleşen bu trabzonspor tribün facialarına bir önlem almak lazım.

10. Trabzonspor' a seyircili oynama cezasının verildiği maç. Bir takım taraftarindan bu kadar çeker mi yaf? Cidden bu iş artık kabak tadi vermeye başladı ve bunda en büyük sorumluluk, önce magandaliga hiçbir ceza vermeyen, ön kapıdan alip arka kapıdan bırakan adalet sisteminin. Bugün hakeme saldıran maganda göz altına bile alındı mi, bilmiyorum. İkincisi de spor basını dediğimiz maganda basını bunda en büyük sorumluluk sahibi. Bugün maçı izliyordum. Olaylardan sonra magandanin biri bir direğe tırmanmış. Bakin bana bakin bana diye sebeklik yapacak yani, ordan fenerbahçe bayragini filan indiriyor. Yayinci kuruluş denilen kanal da canlı yayinda o magandaya zoom yapiyor. Zaten göz altına alma filan yok. Herif yarin öbür gün işte o şebek bendim diye kahramanlık payesi cikaracak ve diger magandalarin da agiz sularini aktitacak. Bu sadece bir oyun. Bir oyunun memleket meselesi gibi ağızdan köpükler saçan tv yorumcuları tarafından bir hafta boyunca yorumlandigi bir ülkede futbol hicbir zaman oyun gibi oynanmaz. Önce bundan vazgecmek gerekiyor. Herifler bir hafta boyunca ne olur olay çıkarın diye yayın yapiyor. Olaylar cikinca da istenmeyen olaylar diye timsah göz yaşı döküyor. İstenmeyen olaysa ne diye zoom yapiyorsun o zaman.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.