Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23 nisan telaşı

paylaş araştır

1. anasınıfında okuyan küçük kızının ateşböceği olduğunu ve hazırladıkları provayı heyecanla beklediği mutlu telaşe

2. öğretmenler için zor bir dönemdir ilk entry de bahsi geçen okul kademesinde öğretmenseniz eğer telaşı ve stresi iki katına çıkar .

çocuklar hazırlanan gösteriyi prova yapmaktan sıkılırlar. iyi bir gösteri oluşturmak ayrı bir çile çocukların kavramasını sağlamak ayrı bir çiledir . hele işin veli kısmı allah düşman başına vermesin dedirtebilir en zor aşamasıdır . şöyle ki fazla beklenti içine girerler ve mükemmel olsun isterler bilmezlerki minicik yavrucakların bayramı olması onların keyifli vakit geçirmesi yeterlidir ve sadece onlar mutlu olsun diye oynanmalıdır .

çile gösteri bulup çalışmaklada bitmez kostüm ayarlarsınız velileri bilgilendirirsiniz .hem ucuz olsun masrafsız olsun isterler hemde en iyi tasarımcının elinden çıkmış kadar kaliteli olmasını beklerler .

müzik ayarlanır çocukların psikolojisi göz ardı edilmeden çalışmalar devam eder

ve yaklaşık iki ayın sonunda 5 dk. gösteri sonucunda kimse ne kadar zor bir sürecin ürünü olduğunu farketmez .

evet 23 nisan telaştır .

( etrafınızda anasınıfı öğretmeni görürseniz nisan ayında ona iyi davranın lütfen, yazıktır günahtır )

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.